Siparişler Bölümüne Üye İle İlgili Yeni Kısayollar Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Siparişler Bölümüne Üye İle İlgili Yeni Kısayollar Eklenmiştir

Siparişler Bölümüne Üye İle İlgili Yeni Kısayollar Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Siparişler Bölümüne Üye İle İlgili Yeni Kısayollar Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitesinde siparişler bölümünde zaman zaman sipariş veren müşteri bilgilerine ulaşma ihtiyacı ortaya çıkabilmekte, bunun için üyeler bölümünden ilgili üyeyi bularak bilgilerini görüntülemek gereksiz zaman kaybına sebep olmaktadır.

Tamamlanan bazı siparişler ile ilgili sorunlar meydana geldiğinde veya müşteri siparişini tamamlamadığı durumlarda, müşteri ile iletişime geçerek sorunu çözmek gerektiğinde, müşteri adına parolasını bilmeden kolayca siteye giriş yapabilme gerekebilmektedir.

Her iki ihtiyaç için, siparişler bölümünde, Üst menüde, Üye başlığına tıklandığında aşağı doğru açılan pencereden, sipariş seçildikten sonra, tek tıklama ile Üye Adına Siteye Giriş Yapabilme ve Üye Bilgileri Gösterme kısayolları eklenmiş ve bu işlemlerden dolayı oluşan zaman kayıplarının önüne geçilmiştir.

T-Soft e-ticaret gelişmeye devam ediyor!

Yazan:
Konu: Siparişler Bölümüne Üye İle İlgili Yeni Kısayollar Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Siparişler Bölümüne Üye İle İlgili Yeni Kısayollar Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
18.10.2013