Sipariş ve Teslimat Bilgilerinde Bulunan Tüm Alanlar Yönetilebilir Olmuştur T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sipariş ve Teslimat Bilgilerinde Bulunan Tüm Alanlar Yönetilebilir Olmuştur

Sipariş ve Teslimat Bilgilerinde Bulunan Tüm Alanlar Yönetilebilir Olmuştur

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş ve Teslimat Bilgilerinde Bulunan Tüm Alanlar Yönetilebilir Olmuştur E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

e ticaret sitesinde, sepet sonrasında, müşterinin siparişi sonlandırma sürecinde, müşteriden ürünün faturalanacağı ve teslim edileceği adres bilgileri istenmektedir.

Bazı eticaret sitelerinde bu alanların çoğunda, siparişlerin azalmaması için zorunluluk olmamakta iken, bazı e-ticaret siteleri de siparişi geliyorsa, tüm bilgiler eksiksiz gelmelidir diyerek, tüm bilgileri girmeyi zorunlu tutmaktadır.

T-Soft e ticaret sistemi her iki isteğe uygun olarak, bu bölümlerdeki tüm alanların yönetilebilir olmasına imkan tanımaktadır.

Geliştirilen özelliği kullanabilmek için, Ayarlar / Genel Ayarlar sayfasında Teslimat ve Fatura Sayfası ayarları sayfası açılır, ilgili alanlar içerisnden istenen alanda düzenleme yapılarak, tercih belirtilir.

Yazan:
Konu: Sipariş ve Teslimat Bilgilerinde Bulunan Tüm Alanlar Yönetilebilir Olmuştur
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş ve Teslimat Bilgilerinde Bulunan Tüm Alanlar Yönetilebilir Olmuştur
Yazan: T-Soft Destek
12.05.2012