Sipariş Veren Müşteriler Hangi Sitelerden Geldiler, Google'dan Hangi Kelime İle Arama Yaparak Geldiler vb. Kaynak Tespiti Özelliği Eklenmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sipariş Veren Müşteriler Hangi Sitelerden Geldiler, Google'dan Hangi Kelime İle Arama Yaparak Geldiler vb. Kaynak Tespiti Özelliği Eklenmiştir.

Sipariş Veren Müşteriler Hangi Sitelerden Geldiler, Google'dan Hangi Kelime İle Arama Yaparak Geldiler vb. Kaynak Tespiti Özelliği Eklenmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş Veren Müşteriler Hangi Sitelerden Geldiler, Google'dan Hangi Kelime İle Arama Yaparak Geldiler vb. Kaynak Tespiti Özelliği Eklenmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Sipariş veren müşterilerin, hangi kaynak üzerinden siteye erişerek siparişi sonuçlandırdığı modül yazılıma eklenmiştir.

Bu özellik sayesinde, e-ticaret sitesinden gerçekleşen siparişlerde, herhangi bir analiz yazılımı kurmadan, bu sipariş verenin siteye daha önce ne zaman geldiği, hangi kelimeler ile arama yaparak geldiği, hangi siteden geldiği gibi bilgiler tespit edilerek kayıt altına alınmaktadır.

Bu özellik sayesinde, sipariş vermek isteyen fakat sonuçlandırmayan müşterilerin de daha önce ne zaman geldiği, hangi kelimeler ile arama yaparak geldiği, hangi siteden geldiği gibi bilgiler tespit edilerek kayıt altına alınmaktadır.

E-Ticaret sitesinde gerçekleşen siparişlerin hangi kaynaktan geldiği çok önemlidir. Bu bilgi sayesinde, bu kaynaklara daha dikkat edilerek, reklam veriliyorsa, reklam bütçeleri artırılarak, reklamların etkin kullanılması sağlanabilir ve sipariş ile sonuçlanan ziyaretler daha iyi analiz edilebilir.

T-Soft e-ticaret sistemleri en yeni özelliklerle kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor.

T-Soft e ticaret V3 Data Mining Veri Madenciliği uygulamaları izlerini göstermeye başlıyor.

E-Ticaret T-Soft ile yeniden şekilleniyor.

Yazan:
Konu: Sipariş Veren Müşteriler Hangi Sitelerden Geldiler, Google'dan Hangi Kelime İle Arama Yaparak Geldiler vb. Kaynak Tespiti Özelliği Eklenmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş Veren Müşteriler Hangi Sitelerden Geldiler, Google'dan Hangi Kelime İle Arama Yaparak Geldiler vb. Kaynak Tespiti Özelliği Eklenmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
09.02.2012