Sipariş Tutarına Göre Ödeme Yöntemi Etkinleştirme Özelliği Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sipariş Tutarına Göre Ödeme Yöntemi Etkinleştirme Özelliği Geliştirilmiştir.

Sipariş Tutarına Göre Ödeme Yöntemi Etkinleştirme Özelliği Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş Tutarına Göre Ödeme Yöntemi Etkinleştirme Özelliği Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Belirli bir tutarın altında sipariş kabul etmek istemeyen veya belirli bir tutarın altındaki siparişleri sadece belirli ödeme yöntemlerinden kabul etmek isteyen e-ticaret müşterilerimiz için geliştirilen bu özellik ile, farklı ödeme türlerinde minimum sipariş tutarı yönetilebilmektedir.

Bu özelliği kullanmak için Sipariş / Ödeme Seçenekleri sayfasında, ödeme seçeneklerin yanında bulunan Aktiflik Limiti alanına, belirlenen değer girilebilir.

Bu özelliğin kullanılabileceği örnek durumlar; 500 TL altında kredi kartı ile alışverişi izin vermeme (Banka ile yapılan pos anlaşmasında, hesapta ancak belirli bir tutarda para varsa, para alınabiliyor.), 50 TL altında hiç bir siparişi kabul etmeme (Düşük tutarlı siparişlerin, lojistik maliyeti karlılığı ortadan kaldırıyor), 30 TL altında siparişlerde kapıda ödeme seçeneğini kabul etmeme (Kargo firmaları ile olan anlaşmalar, düşük tutarlı siparişlerde, kargo bedelinin yüksek kalmasına sebep olabilir)

T-Soft E ticaret sistemleri ile, detaylara siz hükmedin.

Yazan:
Konu: Sipariş Tutarına Göre Ödeme Yöntemi Etkinleştirme Özelliği Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş Tutarına Göre Ödeme Yöntemi Etkinleştirme Özelliği Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
25.04.2012