Sayfayı Aşağıya Kaydırdıkça Anlık Resim Yükleme Özellliği Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sayfayı Aşağıya Kaydırdıkça Anlık Resim Yükleme Özellliği Geliştirilmiştir.

Sayfayı Aşağıya Kaydırdıkça Anlık Resim Yükleme Özellliği Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sayfayı Aşağıya Kaydırdıkça Anlık Resim Yükleme Özellliği Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Özellikle Private Shopping projelerinde sıkça tercih edilen bir özellik olan, tüm ürünlerin tek bir sayfada görüldüğü ve sayfayı aşağı doğru kaydırdıkça, görünen kısımda o anda resmin yüklenme özelliği geliştirilmiştir.

Geleneksel olarak E ticaret projelerinde her sayfada belirli bir sayıda ürün bulunmakta ve sayfa sayfa müşteri ürünleri incelemektedir. Bir sayfada çok sayıda ürünün bulunması sitenin açılma hızını azalttığı için çok tercih edilen bir özellik olmamaktadır.

Yeni yapılan geliştirme ile, bir sayfada tüm ürünler konulabilmekte, sayfanın sağında bulunan kaydırma çubuğu ile, sayfa aşağı doğru kaydırıldıkça, kaydırılan bölümün yüklenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede hem site açılma hızı artırılmakta hem de müşteri tüm ürünleri görmek için sayfa sayfa gezmek zorunda kalmamaktadır.

Bu özellik hazır temalarda aktif edilmiştir. Müşteriye özel hazırlanmış temalarda böyle bir kullanımı tercih eden müşterilerimiz, taleplerini TDM ile ilettiklerinde sıra ile kendi temalarında düzenleme gerçekleştirilecektir.

Resimler yüklenmeden önce arka planda bulunan yükleniyor simgesi de bir ayar seçeneği olarak konulmuş ve müşterinin bu resmi değiştirebilmesine de imkan tanınmıştır.

Aşağıdaki resimde sayfa yüklenme anı görünmektedir. Kaydırma çubuğu ile sayfa aşağı doğru kaydırılırken, anlık olarak yükleniyor resmi görünmekte sonrasında da ürün resmi yüklenmektedir.

Bu özelliği aktif etmek için Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Ürünler kategorisi açılır.

Katalog görünümünde anlık ürün fotoğrafı yükleme seçeneği aktif edilir.

Aynı şekilde, yükleniyor resmini değiştirmek için de Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Ürünler kategorisi açılır.

Katalog görünümünde anlık ürün fotoğrafı yükleniyor resmi belirleme seçeneği düzenlenerek, istenilen resim resim yöneticisinden yüklendikten sonra, düzenleme ekranında eklenir.

Bu özellik proactive ve üzeri E ticaret paketlerinde bulunmaktadır.

T-Soft e ticaret ile sitenizi hep yenileyin, güncel kalın!

Yazan:
Konu: Sayfayı Aşağıya Kaydırdıkça Anlık Resim Yükleme Özellliği Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sayfayı Aşağıya Kaydırdıkça Anlık Resim Yükleme Özellliği Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
11.02.2013