SMS ve Eposta Kargo Bildirim Parametreleri Artırılmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SMS ve Eposta Kargo Bildirim Parametreleri Artırılmıştır

SMS ve Eposta Kargo Bildirim Parametreleri Artırılmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SMS ve Eposta Kargo Bildirim Parametreleri Artırılmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Müşterilerine SMS ile bildirimde bulunan e-ticaret projeleri için sipariş kargoya verildiğinde müşteriye giden mesaj içinde kullanılabilecek değişkenler artırılmıştır.

SMS içinde müşteri İsim, Soyisim, Sipariş Numarası, Gönderilen Kargo Şirketi ve Kargo Numarası alanları kullanılabilmektedir.

Müşteri giden SMS içeriğini düzenlemek için Ayarlar / Genel Ayarlar / SMS Ayarları bölümü kullanılabilir.

Siparişin kargoya verildiğinde müşteriye gönderilen e-posta içerisinde bulunabilecek, parametrelerde de güncelleme yapılarak, daha sonradan bir itiraz gelmemesi açısından, tim bilgilerin gönderilebilmesi sağlanmıştır.

Müşteriye gönderilen sipariş kargoya verildi e-posta içeriğini düzenlemek için Ayarlar / Genel Ayarlar / Kargo Ayarları bölümü kullanılabilmektedir.

Sürekli büyüyen e ticaret pazarında oluşan sonsuz ihtiyaçlar için T-Soft ar-ge ve yazılım ekibi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Yazan:
Konu: SMS ve Eposta Kargo Bildirim Parametreleri Artırılmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SMS ve Eposta Kargo Bildirim Parametreleri Artırılmıştır
Yazan: T-Soft Destek
12.09.2013