SEO işi T-Soft işi - Google Taxonomy Geliştirmesi Tamamlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SEO işi T-Soft işi - Google Taxonomy Geliştirmesi Tamamlanmıştır

SEO işi T-Soft işi - Google Taxonomy Geliştirmesi Tamamlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SEO işi T-Soft işi - Google Taxonomy Geliştirmesi Tamamlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama Motoru Optimizasyonu e ticaret siteleri için vazgeçilmez bir kaç kelimeden birisi.

Arama motoru deyince de akıla öncelikli olarak Google geliyor.

Google her geçen gün, e-ticaret sitelerini normal birer yazı deposu olarak görmeden daha öteye giderek, sitedeki kategorileri, ürünleri, fiyatlarını her parametresini ayrı ayrı değerlendirip anlamlandırarak, sonuçlarda getirmeye başlıyor. Diğer taraftan Google bir insan gibi insiyatif kullanamayacağı için, e-ticaret sitelerinde bulunan detayların onun anlayacağı şekilde belirtilmesi gerekiyor.

Bu anlamda Google Taxonomy geliştirildi. Her ürün bir standartta kategorize edilerek, tüm dünyada aynı ürünün aynı kategoride anlaşılması için standartlar oluşturuldu.

T-Soft tarafında geliştirilen özellik ile, e-ticaret sitesinde bulunan tüm kategoriler Google Taxonomy ile eşleştirilerek, arama motoruna ilgili mesaj tam olarak verilmiş olmakta.

İlklerin e-ticaret çözümü T-Soft bu geliştirmesini de Türk e-ticaret pazarına gururla sunar.

Geliştirilen Google Taxonomy özelliği aynı zamanda T-Soft Veri Madenciliği sisteminde de standartları belirlemekte olduğu için ayrı bir önem taşımakta.

Taxonomy eşleştirmesi yapmak için Kategori / Kategori sayfası açılır. Herhangi bir kategori işaretlenerek Düzenle seçilir. Ek Bilgiler sekmesinden Rich Snippets ve Veri Madenciliği için Kategori Yolu alanına Taxonomy kategorisi girilir. Taxonomy kategorilerine aynı sayfada bulunan Google Ürünler Listesi'ne tıklanarak ulaşılabilir. Buradaki doğru kategorinin kopyalanarak ilgili alana yapıştırılması yeterlidir.

T-Soft ile kazanmaya devam edin

Yazan:
Konu: SEO işi T-Soft işi - Google Taxonomy Geliştirmesi Tamamlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SEO işi T-Soft işi - Google Taxonomy Geliştirmesi Tamamlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
09.05.2013