YAZILIM GÜNCELLEMELERİYAZILIM GÜNCELLEMELERİ
Revotas E-mail Marketing Entegrasyonu Sağlanmıştır....

 
Revotas E-mail Marketing Entegrasyonu Sağlanmıştır.

 
  

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Revotas E-mail Marketing Entegrasyonu Sağlanmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Posta ile pazarlama veya e-mail marketing olarak adlandırılan, daha çok kitlelere ulaşarak satış yapmayı amaçlayan pazarlama sistemi, internet var olduğundan bu yana önemini hiç yitirmeden fayda sağlamaya devam ediyor.

Sektörün önde gelen firmalarından Revotas e-mail marketing, bir çok E ticaret sitesi tarafından yoğun olarak kullanılmakta. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve hizmet kalitesi artırmak için yapılan çalışma ile, e ticaret sitesine kayıt olan üyelerin e-posta adreslerinin Revotas sistemine aktarılması otomatize edilmiştir.

Bu sayede, her yeni E-ticaret sitesi üyesi veya her yeni e-bülten üyesi otomatik olarak aktarılabilecek, her gönderilen toplu e-posta da, en son üyeye dahi mesaj ulaşacaktır.

E-Ticaret T-Soft var olduğundan bu yana çok kolay!

25.04.2013Tüm Güncel.
Yazan: Görevi: Destek Birimi Şirket:T-Soft E-Ticaret
Konu: Revotas E-mail Marketing Entegrasyonu Sağlanmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Revotas E-mail Marketing Entegrasyonu Sağlanmıştır.
Yazan: T-Soft Destek 25.04.2013