Resimleri Topluca Sıkıştırma Ve Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Özellikleri Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Resimleri Topluca Sıkıştırma Ve Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Özellikleri Eklenmiştir

Resimleri Topluca Sıkıştırma Ve Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Özellikleri Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Resimleri Topluca Sıkıştırma Ve Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Özellikleri Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitelerinde, içerik sayfalarında kullanılan resimlerin klasör olarak sıkıştırılması ve sıkıştırılmış dosyaların aynı şekilde açılabilmesi özelliği geliştirilmiştir.

Bir T-Soft yazılımını kullanmayı bırakmayı düşünmek suyun akışına ters bir karar bile olsa, böyle bir ihtimal olduğunda çalışma dosyalarını alabilme rahatlığında olabilmek adına müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlanmış, özellikle farklı bir yazılımdan T-Soft e-ticaret sistemine geçen, ikinci bir e-ticaret yazılımı alarak dosyalarını bu siteye de kopyalayan müşterilerimizde hız kazanmış olmaktadırlar.

Zaman zaman resimlerin yedeğini almak, hata ile yapılan silme durumlarında geriye dönme imkanı sağlayacaktır.

Dosyaları sıkıştırmak için dosya yöneticisinde ilgili klasörün üzerine gelip sağ alt köşesinde yer alan kutuyu işaretledikten sonra menüde yer alan Yönet başlığının üzerine gelerek aşağı açılan pencereden Zip işaretlemek yeterlidir.

Aynı şekilde bir sıkıştırılmış dosya seçilerek, aynı menüden dosya açılabilmektedir.

en mükemmel e-ticaret yazılımı T-Soft, harika bir özelliği daha müşterilerine gururla sunar.

Yazan:
Konu: Resimleri Topluca Sıkıştırma Ve Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Özellikleri Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Resimleri Topluca Sıkıştırma Ve Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Özellikleri Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
13.09.2013