Resim Site Haritası Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Resim Site Haritası Özelliği Geliştirilmiştir

Resim Site Haritası Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Resim Site Haritası Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret siteleri kendisini arama motorlarına ne kadar iyi ifade edebiliyorsa, o kadar üst sıralarda yer almaları da mümkün olabilmektedir.

Arama motorları son zamanlarda resimlere öncelikli olarak yer vermektedir.

Arama motorlarında özellikle Google arama motorunda, genel olarak üst sıralarda yer alabilmek, özellikle de resim aramalarında, ürün resimlerinin ilk görünen sonuçlarda yer alması için resim site haritası yapısı geliştirilmiştir.

www.alanadiniz.com/sitemap_images.xml bağlantısı resim site haritası adresidir. Google web sitesi yöneticisi araçlarından bu adres kayıt edildiğinde, resim aramalarında e-ticaret sitesi üst sıralarda çıkmaya başlayacaktır.

Teknolojinin akıl almaz bir hızla geliştiği günümüzde, bu hıza ayak uydurabilmek için, T-Soft e-ticaret ile çalışmanın önemi de o kadar artmaktadır.

İyi bir alt yapı, iyi cirolar getirmekte, problemli sistemler girişimcileri işinden etmektedir.

T-Soft ile hep ileri, daima ileri

Yazan:
Konu: Resim Site Haritası Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Resim Site Haritası Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
16.11.2013