Posnet Ödeme Entegrasyonu T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Posnet Ödeme Entegrasyonu

Posnet Ödeme Entegrasyonu

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Posnet Ödeme Entegrasyonu E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Posnet Ödeme entegrasyonu ile bankalardan sanal pos alma konusunda sorun yaşayan müşterilerimiz, sadece 1 günde, sanal pos kurulumu yaptırarak, 24 saat sonra kredi kartları üzerinden satış yapabilme imkanı yakalayacaklar.

Posnet Ödeme Altyapısı Hizmeti, sanalpos ödeme altyapısı alamayan veya henüz almamış olup alternatif olarak ödeme altyapı hizmeti arayışında olan küçük, orta veya büyük ölçekli firmaların , online ödeme kabul etmelerini sağlayan bir hizmettir.

Posnet Ödeme Altyapısı Hizmeti, müşterilerinizden ödemelerinizi alır ve gerekli komisyonlar düşülerek sizin hesabınıza aktarır.

Posnet Ödeme Altyapısını e-ticaret sitesine entegre etmek, T-Soft e-ticaret müşterileri için çok kolaydır. Bir kaç parametre girişi ile saniyeler içerisinde internet sitenizden ödemeler almaya başlayabilirsiniz.

Posnet Ödeme Altyapısı Hizmeti sayesinde tüm kredi kartlarından PEŞİN, Worldcard özelliği olan, Yapıkredi WorldCard, AnadoluBank WorldCard, VakıfBank WorldCard, MilleniumBank WorldCard ve FortisBank WordCard kredi kartlarına ( Yapıkredi haricinde diğer bankaların kartlarında world özelliği aktif olmalıdır. ) ise 12 aya varan taksitlerle ödemeleri kabul edebilirsiniz.

Geri ödemeler her ayın 8. günü, 16. günü, 23.günü ve ay sonu ( 30 veya 31. gün ) yapılmaktadır. Örnek olarak; ayın 1,2,3,4,5,6,7 ve 8. günü yapılan tüm işlemler size 8. gün sonunda hesabınıza geri ödeme yapılır.

Pro paket ve üzeri paketlere sahip tüm müşterilerimiz, bu entegrasyondan faydalanabileceklerdir.

Yazan:
Konu: Posnet Ödeme Entegrasyonu
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Posnet Ödeme Entegrasyonu
Yazan: T-Soft Destek
26.12.2011