Paypal İle Yapılan Ödemelerde Belirli Bir Yüzde İndirim Yapılabilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Paypal İle Yapılan Ödemelerde Belirli Bir Yüzde İndirim Yapılabilmesi Sağlanmıştır

Paypal İle Yapılan Ödemelerde Belirli Bir Yüzde İndirim Yapılabilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Paypal İle Yapılan Ödemelerde Belirli Bir Yüzde İndirim Yapılabilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinin olmazsa olmazı olan kampanyalar, satış artırmada, müşterinin dikkatini çekmede büyük önem taşımaktadır.

Yakın zamanda Türkiye ofisini açarak, pazar payını genişletmek isteyen Paypal farklı kampanyalar düzenlemektedir.

Bu kampanyalardan birisi de, Paypal üyesinin kendi müşterilerine e-ticaret sitesinden satış yaparken, müşterinin ödemeyi Paypal ile yapması durumunda e ticaret sitesinin belirli bir oranda iskonto yapmasıdır. Bu çalışmanın sonucunda da Paypal portföyüne e-mailing yaparak e-ticaret sitesini duyurmaktadır.

Bu çalışmanın uygulanabilmesi için, yazılımsal geliştirme yapılarak, Paypal ödeme entegrasyonu kullanan müşterilerimizin sitelerinde , Paypal ile yapılan ödemelerde, sipariş bedelinin belirli bir yüzde oranında indirilebilmesi sağlanmıştır.

Sipariş / Ödeme Seçenekleri bölümünde Paypal ödeme entegrasyonu işaretlenerek Düzenle simgesine tıklanır, açılan pencerede Tutar / Değer alanına, - değer yazılırsa, iskonto yapılır, doğrunda değer yazılırsa fiyat artırılır.

Örneğin 100 TL'lik bir siparişin Paypal ile ödeme yapıldığında 95 TL olması isteniyorsa, bu alana -5 yazılmalıdır. Aynı şekilde

100 TL'lik bir siparişin Paypal ile ödeme yapıldığında 110 TL olması isteniyorsa, bu alana sadece 10 yazılmalıdır.

T-Soft e-ticaret hep yanınızda

Yazan:
Konu: Paypal İle Yapılan Ödemelerde Belirli Bir Yüzde İndirim Yapılabilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Paypal İle Yapılan Ödemelerde Belirli Bir Yüzde İndirim Yapılabilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
27.06.2013