Müşteri Hizmetleri Yönetim Sayfaları Tamamen Yeniden Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Müşteri Hizmetleri Yönetim Sayfaları Tamamen Yeniden Geliştirilmiştir

Müşteri Hizmetleri Yönetim Sayfaları Tamamen Yeniden Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Müşteri Hizmetleri Yönetim Sayfaları Tamamen Yeniden Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret yazılımı, gelişen teknolojiye paralel olarak, bölümler halinde yeniden geliştirilmeye devam ediyor.

Müşteri hizmetleri bölümü de bu kapsamda yeniden geliştirilmiştir. Farklı browserlar ile olan uyumluluk özellikleri, gelişmiş kayıt filtreleme seçenekleri, kolayca kayıtlara ulaşma imkanı, kayıt listeleme sayfalarında sütunların esnek yönetimi yeni özelliklerin başında gelmektedir.

Girilmiş olan kayıtların geçici olarak aktif veya pasif edilerek yönetilebilir olması da yeni özelliklerdendir.

Özellikle bilgilerin girildiği metin editörü değiştirilmiş, TinyMce yazılımının son sürümü olan 4.0 versiyonu uygulanmıştır.

Dünyanın en çok tercih edilen metin editörünün son versiyonu ile, bazı müşterilerimizin bu konuda önceden bu yana olan sıkıntıları da son bulmaktadır.

Müşteri hizmetleri bölümünün kayıt listeleme sayfaları aşağıda görünmektedir.

Sık sorulan sorular olarak ta adlandırılan ve e ticaret sitelerinde müşterilerin merak ettiği soruların cevaplarının yer aldığı bölümün doğru ve hassas bir şekilde doldurulması, müşteri memnuniyeti ve sonradan ortaya çıkabilecek sorunların baştan önlenmesi açısından önem taşımaktadır.

Yeni kayıt ekleme sayfası aşağıdaki şekilde olmuştur.

T-Soft e-ticaret hep yanınızda

Yazan:
Konu: Müşteri Hizmetleri Yönetim Sayfaları Tamamen Yeniden Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Müşteri Hizmetleri Yönetim Sayfaları Tamamen Yeniden Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
01.07.2013