Model Ürünleri Sayfalarının Blokları Model Bazında Yönetilebilir Olmuştur! T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Model Ürünleri Sayfalarının Blokları Model Bazında Yönetilebilir Olmuştur!

Model Ürünleri Sayfalarının Blokları Model Bazında Yönetilebilir Olmuştur!

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Model Ürünleri Sayfalarının Blokları Model Bazında Yönetilebilir Olmuştur! E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Blok yönetim modülü ile, e ticaret yazılımlarının standart kurallarını 2008 yılında yeniden yazan T-Soft eticaret sistemi, 4 yılı aşkın bir süredir rakipsiz olan bu yapısını geliştirmeye devam ediyor.

Geliştirilen özellik sayesinde, her bir modele ait ürünlerin bulunduğu sayfalara ait bloklar ayrı ayrı yönetilebilir olmuştur.

Hem SEO optimizasyonu yapanlar hem de model bazlı satış stratejilerine yoğunlaşan siteler için devrim niteliğinde olan bu özellik ile, istenildiğinde her bir modelin ürünlerinin olduğu sayfa bambaşka bir tasarımla olabilecektir.

SEO arama motoru optimizasyonu açısından da ilgili modellere ait sayfalarda, o modellere ait ürünlere bağlantı vererek, o modellere ait yazıların yoğun bir şekilde yer almasını sağlamak, bu modellerin aramalarında sitenin çok daha üst sıralarda yer almasına imkan verecektir.

Blok yönetim modülünden model ürünleri sayfası açılarak yönetilebilecek bu özelliğin kullanımı için, Ayarlar > Genel Ayarlar sayfasından "Model" ile arama yapılarak, Her Modelin Blokları Yönetilebilsin seçeneği aktif edilmelidir.

E Ticaret pazarının kaymağını yemek önce T-Soft müşterilerinin hakkıdır, diyerek yepyeni geliştirmelerin geldiğini bu modülümüzle müjdeliyoruz.

Yazan:
Konu: Model Ürünleri Sayfalarının Blokları Model Bazında Yönetilebilir Olmuştur!
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Model Ürünleri Sayfalarının Blokları Model Bazında Yönetilebilir Olmuştur!
Yazan: T-Soft Destek
11.05.2012