Mercek - Zoom Görünümünde Geliştirme Yapılmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Mercek - Zoom Görünümünde Geliştirme Yapılmıştır

Mercek - Zoom Görünümünde Geliştirme Yapılmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Mercek - Zoom Görünümünde Geliştirme Yapılmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Mercek görünümü ile ürünlerin büyük fotoğrafının ürün üzerinde gezinirken aynı sayfada görünebilme özelliği resmin önemli olduğu sektörlerde büyük fayda sağlamaktadır.

T-Soft e ticaret yazılımı üründe mercek - zoom özelliğinin ürün bazında yönetilebilmesine imkan tanıması noktasında rakiplerinden ayrılmakta, e ticaret sitesinin iyi olmayan resimlerde bu özelliği pasif ederek, müşteri karşısında imaj kaybına uğramamasını sağlamaktadır.

Ayrıca mercek özelliğini tek tek yönetmek istemeyen müşteriler de, kategori bazında, marka bazında, tedarikçi bazında toplu aktifleştirme ve pasifleştirme yapabilmektedirler.

Mercek özelliğinde kullanılan scriptler browser versiyonlarında yenilenmelere paralel olarak sorunlara oluşabilmektedir. Bu kapsamda Chrome kullanıcıları, ürün detay sayfasını açtıklarında zaman zaman ürün üzerine gelindiğinde mercek çıkmayabilmektedir.

Yapılan geliştirme ile bu sorun giderilmiştir.

T-Soft E ticaret sistemleri

Yazan:
Konu: Mercek - Zoom Görünümünde Geliştirme Yapılmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Mercek - Zoom Görünümünde Geliştirme Yapılmıştır
Yazan: T-Soft Destek
23.03.2013