Marka Ürünleri Sayfalarının Blokları Marka Bazında Yönetilebilir Olmuştur! T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Marka Ürünleri Sayfalarının Blokları Marka Bazında Yönetilebilir Olmuştur!

Marka Ürünleri Sayfalarının Blokları Marka Bazında Yönetilebilir Olmuştur!

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Marka Ürünleri Sayfalarının Blokları Marka Bazında Yönetilebilir Olmuştur! E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Blok yönetim modülü ile, e ticaret yazılımlarının standart kurallarını 2008 yılında yeniden yazan T-Soft eticaret sistemi, 4 yılı aşkın bir süredir rakipsiz olan bu yapısını geliştirmeye devam ediyor.

Geliştirilen özellik sayesinde, her bir markaya ait ürünlerin bulunduğu sayfalara ait bloklar ayrı ayrı yönetilebilir olmuştur.

Hem SEO optimizasyonu yapanlar hem de marka bazlı satış stratejilerine yoğunlaşan siteler için devrim niteliğinde olan bu özellik ile, istenildiğinde her bir markanın ürünlerinin olduğu sayfa bambaşka bir tasarımla olabilecektir.

Örnekle ifade etmek gerekirse, Arçelik ve Sony ürünlerini satan bir sitede, Arçelik marka ürünler listelenirken, sağ ve solda bulunan başlıklar tamamen Arçelik marka ürünler ile ilgili olmakta ve bu markaya ait bannerlar yer almakta, sitenin üst bölümü sanki site bir Arçelik sitesiymiş gibi bir görünüme sahip olabilmekte, sayfa arkaplanını Arçelik ile ilgili bir arkaplan doldurabilmekte, Sony marka ürünlerde ise, aynı durum tamamen Sony için geçerli olmaktadır.

SEO optiimizasyon açısından da ilgili markalara ait sayfalarda, o markalara ait ürünlere bağlantı vererek, o markalara ait yazıların yoğun bir şekilde yer almasını sağlamak, bu markaların aramalarında sitenin çok daha üst sıralarda yer almasına imkan verecektir.

Blok yönetim modülünden marka ürünleri sayfası açılarak yönetilebilecek bu özelliğin kullanımı için, Ayarlar > Genel Ayarlar sayfasından "Marka" ile arama yapılarak, Her Markanın Blokları Yönetilebilsin seçeneği aktif edilmelidir.

E Ticaret pazarının kaymağını yemek önce T-Soft müşterilerinin hakkıdır, diyerek yep yeni geliştirmelerin geldiğini bu modülümüzle müjdeliyoruz.

Yazan:
Konu: Marka Ürünleri Sayfalarının Blokları Marka Bazında Yönetilebilir Olmuştur!
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Marka Ürünleri Sayfalarının Blokları Marka Bazında Yönetilebilir Olmuştur!
Yazan: T-Soft Destek
02.05.2012