Mağazalar - Bayiler Modülü Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Mağazalar - Bayiler Modülü Geliştirilmiştir.

Mağazalar - Bayiler Modülü Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Mağazalar - Bayiler Modülü Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret projeleri her geçen gün perakende mağazacılık sektörü firmaları tarafından tercih edilmeye hızla devam edilmekte. Çok şubesi veya bayileri olan ticari işletmelerin şubelerini, mağazalarını veya bayilerini E ticaret siteleri üzerinden müşterilerine duyurmak isteyen şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm olacak mağazalarımız modülü geliştirilmiştir.

Bu modül ile mağazaların Ülke, İl, İlçe ve Kategori bazında listeleneceği bir mağazalarımız sayfası oluşturulmuştur. Müşteriler bu kriterler doğrultusunda filtreleme yaparak mağazalara ulaşabilmektedirler.

Mağazalar sayfası ve mağaza detayları sayfası blok yönetimi sayfasından her bloğu ile bağımsız olarak yönetilebilmektedir. Bu sayede bu sayfaların tüm sayfa düzeni hatta tasarımı değiştirilebilmektedir. Ayrıca Arama Motoru Optimizasyonu için bu sayfaların bağlantı adresleri de yönetilebilmektedir.

Mağazaların listelendiği sayfalarda, her mağazaya ait bir fotoğraf, mağaza adı ve adres bilgileri yer almaktadır.

Mağaza detayına yıklandığında, mağazaya ait 5 farklı fotoğraf, detaylı adres bilgisi ile beraber, harita üzerindeki yeri de görüntülenmektedir.

Ayrıca ayrı ayrı, hem Corner, hem Mağaza, hem Teknik Servis, Hem Plaza gibi farklı statülerde şubeleri olan işletmeler, her birisini ayrı linkler ile sitesinin farklı sayfalarından duyurabilmektedirler.

Mağazalar modülü Live pakette ücretsiz, diğer paketlerde modül olarak sipariş verilerek kullanılabilmektedir.

Mağazalar modülüne Yönetim Paneli, Bölümler / İletişim Departmanı / Mağazalarımız sayfasından ulaşılabilmektedir.

İlklerin adresi T-Soft, kendisini geliştirmeye, sektör için de bir ilke daha imza atarak, E ticaret projelerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir yazılımda birleştirmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: Mağazalar - Bayiler Modülü Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Mağazalar - Bayiler Modülü Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
13.02.2013