Kullanıcı Yetkilendirme Modülü Yeniden Yazılmıştır. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kullanıcı Yetkilendirme Modülü Yeniden Yazılmıştır.

Kullanıcı Yetkilendirme Modülü Yeniden Yazılmıştır.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kullanıcı Yetkilendirme Modülü Yeniden Yazılmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Teknolojik gelişmelere paralel olarak yetkilendirme ihtiyaçları kapsamını genişleterek artmaya devam etmektedir. E Ticaret projeleri günden güne büyümekte ve kullanıcı yetkilendirme ihtiyaçları artmaktadır.

Kullanıcı sayısı arttıkça projeler üzerinde yapılan hataların kaynaklarının tespiti ve işlemlerin geriye döndürülmesi gibi sorunlar büyümekte, online çalışan sistemler olduğu için müşterilerin bu hataları anlık görmesi ihtimali işletmelere ciddi zararlar verebilmektedir.


Uzun yıllar önce Tsoft V1'de geliştirilen kullanıcı yetkilendirme modülü yeniden geliştirilmiştir. Yeni yapının en önemli özelliği sayfa bazlı yetkilendirmenin yanında olay bazlı yetkilendirmenin de sisteme dahil edilmiş olmasıdır.


Örnek ile anlatmak gerekirse, Ürünler sayfasında yetkisi olan bir personelin, ürün silme yetkisinin olmaması istenebilmektedir. Bu gibi ihtiyaçlara cevap verecek alt yapı geliştirilmiş olup, müşteri talepleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda olay yetkilerinin sayıları da artırılacaktır. Bu konuda gelen talepler ivedi olarak değerlendirilecek olup TDM üzerinden Yetkilendirme Talebi başlığı ile müşterilerimiz isteklerini iletebilirler.


Yetkilendirme modülü tüm paketlerimizde müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.


Yetkilendirme modülü iki aşamalı çalışmaktadır, birincisi kullanıcı grubu tanımlama, ikincisi grup yetkilendirmedir.


Kullanıcı Grubu Tanımlama:
Ayarlar / Kullanıcı Yönetimi / Kullanıcı grupları sayfasından resimde görüldüğü gibi kullanıcı grupları oluşturulur. Kullanıcı grupları oluşturmanın sebebi, aynı yetkilere sahip personeller için tek bir yetki ile kolayca yönetilebilmesidir. Resimdeki örnekte Sevkiyat, Ürün Giriş, Tasarım Ekibi gibi farklı gruplar oluşturulmuştur, her bir grup farklı yetkilerle donaılması gereken bir özelliktedir.



Kullanıcı Yetkilendirme:
Ayarlar / Kullanıcı Yönetimi / Kullanıcı Yetkilendirme sayfasından kullanıcı grupları bir arada görünerek yetkilendirilir. Kategori bazında toplu aktfi ve pasif yapma kısayolları tanımlanmıştır. Resimdeki örnekte ürünler sayfası yetkisinin altında ürün silme yetkisi ayrıca belirtilmiştir.


en iyi e ticaret yazılımı tabiki T-Soft e ticaret sistemi

Yazan:
Konu: Kullanıcı Yetkilendirme Modülü Yeniden Yazılmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kullanıcı Yetkilendirme Modülü Yeniden Yazılmıştır.
Yazan: T-Soft Destek
01.02.2013