Kredi Kartlarında Artı Taksitlerin Bir Limite Bağlı Olarak Aktif Edilmesi Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kredi Kartlarında Artı Taksitlerin Bir Limite Bağlı Olarak Aktif Edilmesi Geliştirilmiştir.

Kredi Kartlarında Artı Taksitlerin Bir Limite Bağlı Olarak Aktif Edilmesi Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kredi Kartlarında Artı Taksitlerin Bir Limite Bağlı Olarak Aktif Edilmesi Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Bankalar son dönemlerde, müşterilerden kredi kartı ile ödeme alınırken, taksit seçeneklerine artı taksitler ilave ederek farklı kampanyalar uygulamaktadırlar.

Bugüne kadar T-Soft e-ticaret sistemlerinde, kredi kartı ile yapılan ödemelerde, her bir kredi kart taksidinin bir limitin üzerine çıkıldığı durumda aktif olabilmesi sağlanmakta idi. (Müşterinin alışveriş tutarı 100 TL üzerinde ise, Bonus 6 taksit seçeneğinin aktiif olması, daha düşük siparişlerde bu seçeneğin hiç görünmemesi)

Yine istenilen kredi kartı taksit seçeneği için artı taksit belirtilebilmekte idi. (Axess 3 taksit alışverişe +5 taksit imkanı)

Son yapılan geliştirme ile de, kredi kartlarına yapılan artı taksit uygulamasının bir limite bağlanabilmesi imkanı sağlanmıştır. Bu sayede, Axess 3 taksit ile yapılan alışverişe + 5 taksit imkanının sadece 150 TL üzeri siparişlerde geçerli olması sağlanmaktadır.

Bu geliştirme ile birlikte bankanın yapmış olduğu kampanya tüketiciye en doğru biçimde anlatılmakta ve bu konu ile ilgili satış sonrası şikayetlerin azaltılması sağlanmaktadır.

Bu ayarların tamamı, Sipariş / Ödeme Seçenekleri sayfasında Kredi Kartı Taksit Oranları butonuna tıklanarak açılan pencereden yapılmaktadır.

3.28.34

Yazan:
Konu: Kredi Kartlarında Artı Taksitlerin Bir Limite Bağlı Olarak Aktif Edilmesi Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kredi Kartlarında Artı Taksitlerin Bir Limite Bağlı Olarak Aktif Edilmesi Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
22.10.2012