Kredi Kartı Kullanımında Ödeme Talimatı Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kredi Kartı Kullanımında Ödeme Talimatı Geliştirilmiştir.

Kredi Kartı Kullanımında Ödeme Talimatı Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kredi Kartı Kullanımında Ödeme Talimatı Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Herhangi bir ürün siparişi vermeden doğrudan ödeme yapan müşterilerin, 3D Secure kullanmadıkları durumda, ödemeye itiraz ettiklerinde e-ticaret sitesinin zor durumda kalması gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Ödeme karşılığında bir ürün sevkiyatı yapılmaması haklılık durumunu daha da olumsuz bir hale getirmektedir

Bu konuya çözüm için kredi kartı ile ödeme sayfasında bulunan ödeme talimatı seçeneği ile, müşterinin yaptığı ödeme beyanını imzalayabilmesi için bilgilerin hazır oldupu bir çıktı hazırlanabilmektedir.

T-Soft e ticaret yazılımı nda yapılan son geliştirme ile burad yer alan alanlara yenileri eklenmiş ve bu metinlerin yönetim panelinde değiştiirilebilir olması sağlanmıştır.

İçeriği değiştirmek için; Ayarlar / Genel Ayarlar / Cari Ödeme sayfasında Cari Kredi Kartı Ödeme Talimatı seçeneği düzenlenebilecektir.

Varsayılan metin örneği aşağıda verilmiştir. Varsayılan metinde, e-ticaret sitesini kullanan bayilerin, kendi müşterilerinin ödemelerini geçtiği duruma göre hazırlanmış iki imzalı bir metin düzeni kullanılmıştır.

T-Soft e ticaret yazılımları hiç durmadan gelişmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: Kredi Kartı Kullanımında Ödeme Talimatı Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kredi Kartı Kullanımında Ödeme Talimatı Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
25.01.2013