Kategori ve Marka Bazında Kalıcı İndirim Oranı Atama Özelliği Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kategori ve Marka Bazında Kalıcı İndirim Oranı Atama Özelliği Geliştirilmiştir.

Kategori ve Marka Bazında Kalıcı İndirim Oranı Atama Özelliği Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kategori ve Marka Bazında Kalıcı İndirim Oranı Atama Özelliği Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitesinde belirli bir kategoriye veya markaya veya modele ait tüm ürünler için yüzde bazında indirim atayan müşterilerimiz, o kategori, marka veya modelde yeni eklenen bir ürün olduğunda daha önce yaptıkları indirim oranlarını yeni eklenen ürün içinde tekrar tanımlamaları gerekmekte idi.

Yeni geliştirilen sistem sayesinde, Ürünler / Toplu İşlemler / Fiyat sayfası açıldıktan sonra Toplu İşlemler / Özel Fiyat bölümü açıldığında,

Bir Marka

Bir Kategori

Bir Model

veya Bir Tedarikçi için kalıcı indirim atamayı seçtiklerinde, sistem bu tanımı hafızasında tutmakta, siteye manuel olarak ürün eklendiğinde veya tedarikçilerden yeni ürün eklendiğinde, bu oranları yeni eklenen ürünlere yansıtabilmektedir.

Marka, Kategori, Model veya Tedarikçi kriterlerinin birbiri ile çakışma ihtimalinden dolayı, kalıcı olarak atanacak indirim kriterinin önceden belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için Ayarlar / Genel Ayarlar / Ürün Ayarları sayfasında Yeni Eklenen Ürüne Özel Fiyatı Uygulama ayarı açılarak, bu indirimin hangi grup için geçerli olacağını tanımlanması gerekmektedir.

Sistemin bir önemli özelliği de, yapılan ayarları farklı üye veya bayi grupları iiçin hatırlayabilmesidir. Örneğin Silver İsimli gruba ait bayilerde b markası için indirim oranı tanımlanmış ise, b markasından yeni bir ürün eklendiğinde, sadece silver grubu bayilerinde indirim oranı tanımlanacak, diğer bayi grupları ve ziyaretçi gruplarında yeni eklenen ürüne herhangi bir indirim tanımlanmayacaktır.

T-Soft e-ticaret sistemleri ile esnek çalışabilmenin keyfini sürmeye devam edin.

Yazan:
Konu: Kategori ve Marka Bazında Kalıcı İndirim Oranı Atama Özelliği Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kategori ve Marka Bazında Kalıcı İndirim Oranı Atama Özelliği Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
16.03.2012