Kategori Sayfalarında Ürünün Üzerine Gelindiğinde İkinci Resmin Görünme Özelliği Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kategori Sayfalarında Ürünün Üzerine Gelindiğinde İkinci Resmin Görünme Özelliği Geliştirilmiştir.

Kategori Sayfalarında Ürünün Üzerine Gelindiğinde İkinci Resmin Görünme Özelliği Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kategori Sayfalarında Ürünün Üzerine Gelindiğinde İkinci Resmin Görünme Özelliği Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Özellikle son zamanlarda private shopping yazılımlarında sıkça rastlanan, kategori sayfalarında bir ürün resminin üzerine gelindiğinde ürünün ikinci resminin görünmesi, ürün üzerinden mouse ayrıldığında tekrar varsayılan resmin görünmesi özelliği geliştirilmiştir.

Tekstil sektörü, ayakkabı sektörü gibi eticaret'te yükselen iş kollarının günden güne bu şekilde kullanımını artırdığı bu özellik ile, müşteri ürün detayına girmeden ürünün farklı görünümlerini inceleme fırsatı buluyor.

Aşağıda yer alan iki resimde, üsttekinde mouse ile ortadaki ürünün üzerine gelinmiş ve kıyafetin arkasının göründüğü bir resim bulunuyor.

Altındaki resimde ise, herhangi bir ürünün üzerinde olunmadığı için tüm ürünlerin önden çekilmiş resmi yer alıyor.

Belirli paketlerimize varsayılan olarak gelen bu özellik, bazı paketlerimizde ise bulunmamakta, ücret mukabilinde ek modül olarak alınabilmektedir.

T-Soft ile e ticaret geçmişte de kolaydı gelecek te de çok kolay olmaya devam edecek.

Yeni özelliklerimiz takip edin.

Yazan:
Konu: Kategori Sayfalarında Ürünün Üzerine Gelindiğinde İkinci Resmin Görünme Özelliği Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kategori Sayfalarında Ürünün Üzerine Gelindiğinde İkinci Resmin Görünme Özelliği Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
31.01.2013