KVK Sanal Pos Ödeme entegrasyonu Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

KVK Sanal Pos Ödeme entegrasyonu Geliştirilmiştir.

KVK Sanal Pos Ödeme entegrasyonu Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; KVK Sanal Pos Ödeme entegrasyonu Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Türkiye'nin en büyük GSM ürünleri distribütörlerinden KVK'nın ürünlerinin satışını yapan e-ticaret siteleri için, müşterilerin ödemelerinin doğrudan KVK sanal posları üzerinden KVK'da bulunan cari hesaplarına aktarılabileceği Sanal Pos Entegrasyonu geliştirilmiştir.

Bu entegrasyon sayesinde, KVK sanal poslarını kullanan e ticaret siteleri, ayrıca bankalar ile iletişime geçip, sanal pos almadan, KVK'da bulunan tüm sanal posları kullanabilecekler, düşük oranlarla çok uygun taksit seçeneklerini müşterilerine sunabileceklerdir.

Aynı zamanda kendi sanal posu da bulunan e-ticaret siteleri, istedikleri zaman KVK sanal poslarından, istedikleri zaman kendi poslarından ödemeleri alabileceklerdir.

KVK sanal pos kullandırma limiti olarak en fazla 1750 TL'ye kadar olan siparişlere izin vermektedir. Bu tutardan daha fazla olan siparişlerde postan çekim yapılamamaktadır. KVK bu konuda geliştirme yapmakta, bu çalışma tamamlandığında, bu tutarın üzerinde olan siparişler 3D Secure olarak çekilebilecektir. KVK kendi çalışmasını tamamladıktan sonra, T-Soft e-ticaret sisteminde bu geliştirme ile ilgili düzenlemeler yapılacaktır.

Yazan:
Konu: KVK Sanal Pos Ödeme entegrasyonu Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; KVK Sanal Pos Ödeme entegrasyonu Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
10.05.2012