KDV dahil fiyat - KDV hariç fiyat dönüştürücüleri eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

KDV dahil fiyat - KDV hariç fiyat dönüştürücüleri eklenmiştir

KDV dahil fiyat - KDV hariç fiyat dönüştürücüleri eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; KDV dahil fiyat - KDV hariç fiyat dönüştürücüleri eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Muhasebe sisteminde ürün fiyatları ile ürün fiyatına eklenen katma değer vergisi ayrı rakamlar olmakla birlikte, perakende satışta toplam fiyat kullanmaya alışan e-ticaret sitesi yöneticileri, kendi sitelerinde ürün girişi ve düzenlemelerinde de KDV dahil fiyatlar üzerinden işlem yapmak istemektedirler. KDV dahil fiyatlarla yapılan çalışmalarda, ondalıktan kaynaklı yuvarlama problemleri fiyatlarda kuruş farklılıklarına yol açtığı için, T-Soft e ticaret sisteminde KDV hariç fiyatlar üzerinden ürün giriş ve düzenleme işlemleri yapılmaktadır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, yapılan geliştirme ile, ürün giriş ekranında bulunan şimşek işareti ile KDV dahil tutarı, KDV hariç'e çevirme kısa yolu, alt ürün düzenleme ekranları ile özel grup fiyatları (bayi fiyatları tanımlama) ekranlarında da yapılmıştır.

Aşağıda yer alan resimde de kısa yollar görülmektedir.

Fiyat alanına KDV dahil fiyat yazıldıktan sonra şimşek simgesine tıklandığında, ürün fiyatından KDV alanına girilmiş olan oran çıkarılarak, ürünün KDV hariç fiyatı, sorun çıkartmayacak kadar ondalık değer ile oluşturulmaktadır.

T-Soft e-ticaret hep yanınızda

Yazan:
Konu: KDV dahil fiyat - KDV hariç fiyat dönüştürücüleri eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; KDV dahil fiyat - KDV hariç fiyat dönüştürücüleri eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
28.05.2013