İlişkili Ürünlerin Toplu ve Hızlı Oluşturulması Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İlişkili Ürünlerin Toplu ve Hızlı Oluşturulması Sağlanmıştır

İlişkili Ürünlerin Toplu ve Hızlı Oluşturulması Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İlişkili Ürünlerin Toplu ve Hızlı Oluşturulması Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Bir ürünün inceleme sayfasında, başka ürünlerin de gösterilerek müşterinin başka ürünleri de alabilmesinin sağlanması, e-ticaret projelerinde yaygın kullanılmaktadır. T-Soft e ticaret sistemi esnek blok yönetimi sayesinde ürün inceleme sayfasında bir çok farklı ürün gruplar halinde gösterilebilmektedir.

Sayfanın, en üstü, en altı, orta bölümü, sol bölümü veya sağ bölümünde esnek olarak, istenilen sıralama ile, En son incelenen ürünler, çok incelenen ürünler, en yeni ürünler, o kategorideki diğer ürünler, en çok satılan ürünler, manuel olarak yönetilebilen ve istenilen başlıklarda görüntülenebilecek sınırsız sayıda grup oluşturulabilmektedir. Bunların dışında her ürün için ayrı yönetilebilen 3 ayrı yapı daha bulunmaktadır. İlgili Ürünler, Aksesuarlar, İkame Ürünler adında yer alan bu üç yapıya o ürüne ait ürünler eklenmekte ve böylece her üründe farklı ürünler gösterilebilmektedir.

İlişkili ürünler adı ile genel olarak adlandırılan bu yapıların, ürün bazında yönetildiği için kolayca oluşturulabilmesi gerekmektedir.

Yapılan geliştirmeler ile,

1 - Excel ile ürünlerin Webservis kodları ile yazılarak toplu eklenmesi sağlanmıştır.

2 - eticaret sitesi yönetici panelinde ürün idlerinin virgüller ile ayrılarak bir arada yazılarak toplu eklenmesi sağlanmıştır.

3 - Ürünleri seçerek eklemek isteyen müşterilerimiz için, resimde de belirtilen şekilde, kolayca filtreleme yapılarak birden fazla ürünün biriktirildikten sonra tek seferde topluca eklenmesi sağlanmıştır.

T-Soft e-ticaret hep yanınızda

Yazan:
Konu: İlişkili Ürünlerin Toplu ve Hızlı Oluşturulması Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İlişkili Ürünlerin Toplu ve Hızlı Oluşturulması Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
01.06.2013