İletişim Formundaki Alanların Zorunluluğu ve Güvenlik Kodu Yönetilebilir Olmuştur T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim Formundaki Alanların Zorunluluğu ve Güvenlik Kodu Yönetilebilir Olmuştur

İletişim Formundaki Alanların Zorunluluğu ve Güvenlik Kodu Yönetilebilir Olmuştur

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İletişim Formundaki Alanların Zorunluluğu ve Güvenlik Kodu Yönetilebilir Olmuştur E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

İletişim formları e-ticaret sitelerinin en sık kullanılan bölümlerinden bir tanesi, bazı eticaret siteleri bu sayfaları çok daha önce çıkarırken bazı eticaret projelerinde çok daha ulaşılamaz yerlere taşınmakta. İletişimin önemi herkes tarafından ortak kabul edilmekle birlikte, projelerdeki ticari imkansızlıklar, zaman zaman bir şeylerden vazgeçmeye sebep olabiliyor.

e-ticaret sitelerinde iletişim formlarında farklı ihtiyaçlar oluşabildiğinden dolayı, Ad, Soyad ve E-Posta gibi alanlara veri girişinin zorunlu olup olmaması bir ayara bağlanmıştır.

Ayrıca, robotların otomatik mesaj gönderimini engellemek için de yine ayara bağlı olarak bir güvenlik kodu geliştirilmiştir.

Her e-ticaret sitesi yöneticisi kendisi sitesinin ihtiyacına göre bu ayarları farklılaştırabilecektir.

Bu ayarın yönetimi Tasarım / Blok Yönetimi sayfasında İletişim Sayfası seçildikten sonra resimde görüldüğü gibi İletişim Formu kutucuğunun hemen başındaki simgeye tıklanarak yeni pencere açılır ve açılan sayfada istenilen ayarlama yapılır.

T-Soft sizin için gelişmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: İletişim Formundaki Alanların Zorunluluğu ve Güvenlik Kodu Yönetilebilir Olmuştur
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İletişim Formundaki Alanların Zorunluluğu ve Güvenlik Kodu Yönetilebilir Olmuştur
Yazan: T-Soft Destek
05.06.2013