İçerik Sayfaları Blokları Grup Bazında Yönetilebilir Hale Gelmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İçerik Sayfaları Blokları Grup Bazında Yönetilebilir Hale Gelmiştir.

İçerik Sayfaları Blokları Grup Bazında Yönetilebilir Hale Gelmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İçerik Sayfaları Blokları Grup Bazında Yönetilebilir Hale Gelmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Blok yönetim modülü ile, e ticaret yazılımlarının standart kurallarını 2008 yılında yeniden yazan T-Soft eticaret sistemi, 4 yılı aşkın bir süredir rakipsiz olan bu yapısını geliştirmeye devam ediyor.

Geliştirilen özellik sayesinde, her bir içerik sayfası grubunun bulunduğu sayfalara ait bloklar ayrı ayrı yönetilebilir olmuştur.

Hem SEO optimizasyonu yapanlar hem de model bazlı satış stratejilerine yoğunlaşan siteler için devrim niteliğinde olan bu özellik ile, istenildiğinde her bir içerik sayfası grubunun olduğu sayfa bambaşka bir tasarımla olabilecektir.

SEO arama motoru optimizasyonu açısından da ilgili içerik grup sayfalarında, sadece ilgili bağlantıların olması, aramalarda sitenin çok daha üst sıralarda yer almasına imkan verecektir.

Bu özellik sayesinde, içerik sayfaları kullanılarak site bir içerik yönetim sistemi olarak kullanılabilir, bir blog olarak kullanılabilir. Örnek olarak Kurumsal isimli bir içerik bloğu grubu oluşturularak, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Biz Kimiz, İnsan Kanyakları gibi iç sayfalar oluşturulabilir, bu sayfaların herhangi birisi ziyaret edilmek istendiğinde sol bölümde, kurumsal sayfa başlıklarının olduğu bir menü, orta bölümün üstünde bu temayı temsil eden bir banner yer alabilir.

Blok yönetim modülünden içerik sayfası açılarak yönetilebilecek bu özelliğin kullanımı için, Bölümler > İçerik Yönetimi sayfasında menüden "Sayfa bloklarını Ayrı Yönet" bağlantısı tıklanır ve seçenek aktif edilir. Artık blok yönetimi sayfasında, içerik sayfa grupllarını ayrı ayrı seçerek, blokları düzenlenebilir.

E Ticaret pazarının kaymağını yemek önce T-Soft müşterilerinin hakkıdır, diyerek yepyeni geliştirmelerin geldiğini bu modülümüzle tekrar, tekrar müjdeliyoruz.

V:3.29.13

Yazan:
Konu: İçerik Sayfaları Blokları Grup Bazında Yönetilebilir Hale Gelmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İçerik Sayfaları Blokları Grup Bazında Yönetilebilir Hale Gelmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
19.11.2012