Hepsiburadacom tedarikçileri için XML uygun hale getirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hepsiburadacom tedarikçileri için XML uygun hale getirilmiştir

Hepsiburadacom tedarikçileri için XML uygun hale getirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Hepsiburadacom tedarikçileri için XML uygun hale getirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Hepsiburada.com sitesi ile tedarikçi olarak çalışan müşterilerimiz, ürünleri ilgili sitenin tedarikçi panelinde tekrardan girmelerine gerek kalmaması için, XML alt yapımız uygun hale getirilmiştir.

Önceden bu yana T-Soft standart XML'i hepsiburada.com sitesinde kullanılabilmekte idi, fakat varyant kullanan (alt ürün) müşterilerimiz, varyantları ilgili siteye aktaramamaktaydılar. Alt ürünler tarafında yapılan geliştirme ve hepsiburada.com tarafında yapılan çalışma ile, mevcut XML kullanılmaya devam edece, alt ürünler de sorunsuz aktarılabilecektir.

Bunun için yeni bir XML bağlantısına ihtiyaç duyulmamaktadır. Diğer e ticaret sitelerine de verilen XML'lerde de bir sorun oluşmayacaktır.

Yazan:
Konu: Hepsiburadacom tedarikçileri için XML uygun hale getirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Hepsiburadacom tedarikçileri için XML uygun hale getirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
08.05.2013