Görsel Vitrin 7 Geliştirilmiştir Vitrinler Şimdi Daha da Güzel T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Görsel Vitrin 7 Geliştirilmiştir Vitrinler Şimdi Daha da Güzel

Görsel Vitrin 7 Geliştirilmiştir Vitrinler Şimdi Daha da Güzel

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Görsel Vitrin 7 Geliştirilmiştir Vitrinler Şimdi Daha da Güzel E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret siteleri için ziyaretçiyi karşılayan ilk sayfa olan ana sayfa çok önemlidir. Müşteri siteye ilk girdiğinde odaklanması istenilen ana mesajlarda üst orta bölümde yer alan vitrin alanlarından çoğunlukla verilmektedir.

Görsel Vitrin modülü, ücretli olarak müşterilerimize sağlanan bir modül olup, çoğu müşterimizin sahip olduğu bir modüldür. bu modül ile ana sayfa dahil olmak üzere sitenin bir çk sayfasında çok farklı efektlere sahip resim geçişleri (Slider) yapmak mümkündür. HTML5 tabanlı bu vitrin yapısı ile tüm mobil cihazlarda da sorunsuz olarak bu efektler görüntülenmekte, kullanıcı bilgisayarları da yorulmamaktadır.

Görsel vitrin modülünde 6 farklı vitrin yapısı bulunmakta idi. Son yapılan geliştirme ile görsel vitrin7 de bu yapılar arasına eklenmiştir.

Hiç bir kod bilgisine gerek olmadan, istenilen resimlerin kolayca kütüphaneye eklendiği ve birçok farklı ayar seçeneği ile müşterinin kendine göre özelleştirebildiği görsel vitrin modülü, sadece T-Soft e-ticaret müşterilerine özeldir.

Modüle sahip olan müşterilerimiz, Tasarım / Görsel Vitrin / Görsel Vitrin7 seçeneğinden istedikleri düzenlemeyi yaparak ön izlemeden de sitede nasıl göründüğünü görebilirler. Sonrasında da T-Soft müşterilerinin en keyif aldığı özelliğimiz olan Blok Yönetim mimarisi ile sitelerinin istedikleri yerinde bu vitrini kullanabilirler.

Yazan:
Konu: Görsel Vitrin 7 Geliştirilmiştir Vitrinler Şimdi Daha da Güzel
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Görsel Vitrin 7 Geliştirilmiştir Vitrinler Şimdi Daha da Güzel
Yazan: T-Soft Destek
23.05.2013