Google Analytic Sipariş Verilen Ürün Takibi Entegrasyonu Tamamlanmıştır. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Google Analytic Sipariş Verilen Ürün Takibi Entegrasyonu Tamamlanmıştır.

Google Analytic Sipariş Verilen Ürün Takibi Entegrasyonu Tamamlanmıştır.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Google Analytic Sipariş Verilen Ürün Takibi Entegrasyonu Tamamlanmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Google Analytic tarafından geliştirilen özellik sayesinde, e ticaret sitesinde verilen siparişlerin takibi artık Analytic üzerinde de raporlanabilmektedir.

Bu sayede raporlama aracı olarak Google Analytics kullanan e-ticaret sitesi sahipleri, bu araç ile gelen ziyaretçi kim, hangi lokasyondan geldi, ne kadarı alışverişle sonlandı, alışveriş ile sonuçlananlar hangi ürünleri aldı gibi bir çok sorunun cevabını Analytic raporlama ekranlarından da takip edebileceklerdir.

Google Analytic E-Commerce Tracking olarak isimlendirilen uygulamanın aktif edilerek entegrasyonun sağlanabilmesi için Ayarlar / Genel Ayarlar sayfasında Google Analytics Sipariş Entegrasyonu başlığını aktif etmek gerekmektedir.

Yazan:
Konu: Google Analytic Sipariş Verilen Ürün Takibi Entegrasyonu Tamamlanmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Google Analytic Sipariş Verilen Ürün Takibi Entegrasyonu Tamamlanmıştır.
Yazan: T-Soft Destek
02.06.2012