Gelişmiş Ürün Filtreleme Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Gelişmiş Ürün Filtreleme Eklenmiştir

Gelişmiş Ürün Filtreleme Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Ürün Filtreleme Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürün yönetimi bölümü e ticaret sitesinde en çok zaman geçirilen bölümlerin belki de en başında gelmektedir. Bu bölümde ne kadar hızlı işlem gerçekleştirilirse, en pahalı olan zaman iyi yönetilmiş olacaktır.

Ürünler sayfasında yapılan geliştirme ile Detaylı Filtre isminde bir seçenek eklenmiş ve ürünler ile ilgili daha esnek arama özellikleri eklenmiştir.

Bu arama seçeneklerinin dışında, diğer başlığı altından da, Son 1 Haftada Eklenenler, Son 1 Ayda Eklenenler, Çok Satılanlar, Tanıtım Ürünü, Resimli Ürünler, Resmi Olmayan Ürünler, Alt Ürünü Olan Ürünler, Alt Ürünü Olmayan Ürünler, KDV Dahil Ürünler, KDV Hariç Ürünler, Fırsat Ürünleri, Paket Ürünleri, Aktif Ürünler, Pasif Ürünler, Çoklu Kategoride Olan Ürünler, Sadece Tek Bir Kategoride Olan Ürünler, Açıklaması Olmayan Ürünler, Açıklaması Olan Ürünler

Aralıklı seçimler artırılmış, desi aralığı, fiyat aralığı, ağırlık aralığı, havale aralığı belirterek ürün çağırabilme özellikleri geliştirilmiştir.

Eğer gelişmiş filtreye ihtiyaç duyulmuyorsa, ekranda yer kaplamamakta ve sayfada daha fazla ürün görünüm imkanı olabilmektedir.

Yine yeni eklenen özelliklerden birisi de, simgelere göre olan filtreleme modelidir. Eğer simgeler kullanılıyorsa bu simgelerin kullanıldığı ürünler filtrelenebilecektir.

Esnekliğin sınırlarını T-Soft e ticaret ile zorlayın.

Yazan:
Konu: Gelişmiş Ürün Filtreleme Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Ürün Filtreleme Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
02.11.2013