Gelişmiş Kargo Etiket Yazdırma Eklenmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Gelişmiş Kargo Etiket Yazdırma Eklenmiştir.

Gelişmiş Kargo Etiket Yazdırma Eklenmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Kargo Etiket Yazdırma Eklenmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemini kullanan şirketlerin müşterilerine ürün gönderirken gönderici ve alıcı bilgileri içeren bilgiyi yazıcıdan çıkartarak, kargo ambalajına iliştirdikleri çözüm (Sipariş / Teslimat Bilgilerini Yazdır) kullanılmaya devam etmekle beraber, talepler doğrultusunda ikinci bir kargo gönderi çıktısı formatı oluşturulmuştur.

Bu format, 10cm eninde etiket yazdıran barkod yazıcılarına uygun genişlikte hazırlanmış, çıktı otomatik olarak etiket olarak alınmakta ve kargo ambalajına yapıştırılabilmekte ve sipariş işlemleri daha da hızlandırılabilmektedir.

Geliştirilen özellik ile, Sipariş / Kargo / Kargo Yazdır seçeneğinden yazıcıya çıktı gönderilebilmektedir.

Çıktı üzerinde, sipariş numarası barkod olarak basılı gelmekte, farklı kargo şirketleri ile çalışan müşteriler kargo firma ekranlarına bu numara ile kayıt yaptıklarında, kolayca kargo şirketi girişi de yapabilmekte ve süreç kargo tarafında da hızlanmaktadır.

Eğer ödeme türü Kapıda Ödeme ise, bu özelliikle belirtilmekte ve karşıdan alınacak tutar yazılmaktadır.

Yine kargo içerisinde bulunan ürün ve adet bilgileri de çıktıda yer almaktadır.

.

e ticaret yazılımı T-Soft'tur.

Yazan:
Konu: Gelişmiş Kargo Etiket Yazdırma Eklenmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Kargo Etiket Yazdırma Eklenmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
24.01.2013