YAZILIM GÜNCELLEMELERİYAZILIM GÜNCELLEMELERİ
Gelir Ortakları Entegrasyonu Yapılmıştır...

 
Gelir Ortakları Entegrasyonu Yapılmıştır

 
  

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelir Ortakları Entegrasyonu Yapılmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret siteleri için ziyaretçi çok büyük önem arz etmektedir, siteye gelen ziyaretçi sayısı ne kadar çok ise, satışlarda buna paralel olarak artmaktadır. E-Ticaret sitelerinin yaygınlaşması ile beraber, en çok bilinen ziyaretçi kaynakları olan Google Adwords Reklamcılığı ve Fiyat Karşılaştırma Siteleri artık her site tarafından kullanılmakta olduğu için, farklı arayışlar ve buna mukabil bulunan çözümler, etkin sonuçlar vermekte sitelere yaptıkları reklama bağlı olarak satış getirmektedir.

gelirortaklari.com e-ticaret sitelerine trafik sağlayan, projelerden birisidir. Farklı siteler ile yapılan anlaşmalar ile, e-ticaret sitelerinin tanıtım ve reklamlarının bu sitelerde yapılmasını sağlamakta ve sonuçlanan trafiğe bağlı ödeme seçenekleri oluşmaktadır.

Gelirortakları ile anlaşma yapan müşterilerimizin, trafiğin takibi amacı ile sitelerinde yapması gereken entegrasyonlar ile ilgili alt yapı çalışması tamamlanmıştır. T-Soft Destek Sisteminde bulunan makalelerden veya destek ekibimizden yardım alınarak ayarlar sonuçlandırılabilir.

04.05.2012Tüm Güncel.
Yazan: Görevi: Destek Birimi Şirket:T-Soft E-Ticaret
Konu: Gelir Ortakları Entegrasyonu Yapılmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelir Ortakları Entegrasyonu Yapılmıştır
Yazan: T-Soft Destek 04.05.2012