Footer Alanlarının Yönetici Panelinden Esnek Yönetim İmkanı Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Footer Alanlarının Yönetici Panelinden Esnek Yönetim İmkanı Sağlanmıştır

Footer Alanlarının Yönetici Panelinden Esnek Yönetim İmkanı Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Footer Alanlarının Yönetici Panelinden Esnek Yönetim İmkanı Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitesinde hem arama motoru optimizasyonu hem de ziyaretçilerin önemli içeriklere hızlı erişim sağlaması açısından sayfaların alt kısımlarının etkili kullanımları son günlerde öne çıkmıştır.

T-Soft e ticaret yazılımı ile yakın zamanda standart temalar için farklı ve etkili alt kısımlar (footer) oluşturulmuş ve görsel olarak yönetilmeye başlanmıştı.

Son geliştirme ile bu bölümlerin içerikleri de yönetim panelinde teknik bir bilgi gerektirmeksizin kolay yönetilebilir hale gelmiştir.

Tasarım / Site Alt Kısım menüsü altından yönetilen bu bölümde 3 farklı kategoride yönetim sağlanmaktadır. Bunlar Sosyal Medya Bağlantıları, Kategoriler ve Başlıklar şeklindedir.

İstenildiği kadar sosyal medya bağlantısı eklenebilmekte, bunların resimleri değiştirilebilmekte ve bağlantıları verilebilmektedir.

Ana kategori başlıkları altında, bağlantılar eklenebilmekte ve her bir başlığa tıklandığında aynı sayfada mı yoksa yeni bir pencerede mi açılacağı yönetilebilmektedir. Yine tüm seçeneklerin sıralaması da değiştirilebilmektedir.

Bu yapı aynı zamanda Listeleme Ekranları Sayfayı Kaplıyor haberimizde müjdelediğimiz, sayfayı tümüyle kaplayan listeleme teknolojisinin ilk kullanıldığı bölümümüz olmaktadır.

T-Soft E ticaret sistemleri

Yazan:
Konu: Footer Alanlarının Yönetici Panelinden Esnek Yönetim İmkanı Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Footer Alanlarının Yönetici Panelinden Esnek Yönetim İmkanı Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
23.04.2013