Fırsat Ürünleri Sayfası Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Fırsat Ürünleri Sayfası Geliştirilmiştir

Fırsat Ürünleri Sayfası Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Fırsat Ürünleri Sayfası Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Tamamı ile fırsat ürünü satışı yapan e-ticaret siteleri bir dönem çok popüler olmasına karşın, iyi hizmet üretemeyen bir çok site pazarda tutunamamış ve faaliyetini sona erdirmiş durumdalar.

Bununla beraber e-ticaret siteleri içinde fırsat ürünlerinin satışının yapılması, hiç bir zaman popülerliğini yitirmeyecek bir olgudur. Bir kaç ürünle müşteriye indirimler yapılarak iletişimi artırmak her zaman fayda sağlayacaktır. Diğer taraftan stok tüketme açısından, uygun fiyatlı toplu alınan ürünlerin hızlı satışında çok fayda sağlamaktadır.

Özellikle bir zaman sayacı ile müşteride heyecan oluşturarak, ürünlerin alınmasını teşvik etmek etkili sonuçlar doğurabilmektedir.

Uzun yıllardır fırsat ürünü ile zaman sayaçlı ürünler T-Soft e-ticaret yazılımında kullanılabilmekte, aktif fırsat ürünleri, gelecek fırsat ürünleri, geçmiş fırsat ürünleri gibi blok sitenin farklı sayfalarına eklenebilmektedir.

Yapılan son geliştirme ile Fırsat Ürünleri Sayfası için özel olarak bir blok sayfası oluşturulmuş, müşterinin e ticaret sitesi içinde küçük bir fırsat sitesi yapabilmesine imkan tanınmıştır.

Tasarım / Blok Yönetimi sayfasında Fırsat Ürün Liste Sayfası seçilerek, bu sayfanın yerleşimi istenildiği gibi yapılabilmektedir.

T-Soft e-ticaret hep yanınızda

Yazan:
Konu: Fırsat Ürünleri Sayfası Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Fırsat Ürünleri Sayfası Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
25.06.2013