Fırsat Ürün Görünümleri Etkileyici Tasarımlarla Çeşitlendirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Fırsat Ürün Görünümleri Etkileyici Tasarımlarla Çeşitlendirilmiştir

Fırsat Ürün Görünümleri Etkileyici Tasarımlarla Çeşitlendirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Fırsat Ürün Görünümleri Etkileyici Tasarımlarla Çeşitlendirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Fırsat siteleri bir dönem çok popüler olmak ile birlikte, sayılarının artması bir çoğunun zaman içinde kapanmasına sebep oldu. Diğer taraftan bir e-ticaret sitesi içerisinde fırsat ürünlerinin bulunması, zaman sayacı ile sürenin azalması her zaman geçerli ve etkilidir.

E ticaret sitesi içerisinde yer alan ve sınırlı sayıda ürünün fırsat ürünü olarak satışta olması müşterilerde bir heyecan oluşturacak, e-ticaret sitesini bir cazibe merkezi haline getirecektir.

Bir eticaret sitesi içerisinde fırsat ürünlerinin yer alması, T-Soft müşterilerine özel bir ayrıcalıktır.

Yapılan geliştirmeler ile standart temalarda yer alan ürün listeleme seçenekleri iki farklı görünüm halline getirilmiştir.

Blok yönetiminde, ilgili blok düzenlemesine tıklandığında, Fırsat Ürün Katalog ve Fırsat Ürün Sayaçlı adında iki farklı şablon seçeneği görünecektir. Seçeneklerden birisinde az sayıda fırsat ürünü olan siteler için, her satırda bir ürün görünecek şekilde listeleme mevcut olup, diğer seçenekte ise bir satırda 4 veya 5 fırsat ürünü yan yana listelenmektedir.

Yatay Görünüm:

Katalog Görünümü:

Ürün detay sayfasında da aynı şekilde,gün, saat dakika ve saniye cinsinden kalan süre görünmekte, fırsatı kaç kişinin değerlendirdiği yazmaktadır.

Ayrıcalıklar T-Soft müşterileri için, e-ticaret T-Soft ile daha güzel.

Yazan:
Konu: Fırsat Ürün Görünümleri Etkileyici Tasarımlarla Çeşitlendirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Fırsat Ürün Görünümleri Etkileyici Tasarımlarla Çeşitlendirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
16.09.2013