Filtreleme menüsünün orta blokta gösterilebilmesi sağlanmıştır. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Filtreleme menüsünün orta blokta gösterilebilmesi sağlanmıştır.

Filtreleme menüsünün orta blokta gösterilebilmesi sağlanmıştır.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Filtreleme menüsünün orta blokta gösterilebilmesi sağlanmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitelerinde son zamanlarda yaygın kullanılan filtreleme modülü ile, ürünlerin renk, beden, marka, fiyat gibi varsayılan kriterler ile kolayca filtrelenilerek ulaşılması sağlanmaktadır.

Filtreleme modülü ayrıca, kategoriler bazında ürünlere yeni özellikler eklenilerek bu özelliklerin seçilerek filtrelenmesine de imkan tanımaktadır.

Normal şartlarda sadece sol menüde bulunabilen filtreleme menüsü, orta bölümde de eklenebilir hale gelmiştir.

Özellikle private shopping siteleri ile başlayan ve sayfalarda sol bölümde herhangi bir bölümün olmadığı, ürünlerin bulunduğu görünüm modelleri popüler hale gelmiş ve filtreleme seçeneklerinin üstte yer alması ihtiyaç olmuştur.

Filtreleme modülü lisansı olan müşterilerimiz, blok yönetim sayfalarından kolayca ilgili bloğu orta bölüme yerleştirebilirler.

T-Soft sizin için gelişmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: Filtreleme menüsünün orta blokta gösterilebilmesi sağlanmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Filtreleme menüsünün orta blokta gösterilebilmesi sağlanmıştır.
Yazan: T-Soft Destek
27.07.2013