Farklı Sunucudan Ürüne Resim Yükleme Özellikleri Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Farklı Sunucudan Ürüne Resim Yükleme Özellikleri Geliştirilmiştir.

Farklı Sunucudan Ürüne Resim Yükleme Özellikleri Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Farklı Sunucudan Ürüne Resim Yükleme Özellikleri Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitelerinin en zahmet alıcı işlerinden birisi de şüphesiz ürün girişleridir. Ürün girerken de resimleri girmek zaman zaman çok vakit alabilmektedir .

T-Soft E-ticaret yazılımı, olabildiğince kapsamlı bilginin en hızlı şekilde yapılabilmesine imkan tanıyacak şekilde geliştirilmiştir.

Ürün resimlerini girerken, eğer bu resimler bilgiayarda hazırda bulunan resimler değil de, farklı bir internet sitesinde bulunan resimler ise, her seferinde, bunları bilgisayara kaydedip, tekrardan e-ticaret sitesinde aktarmak çok zaman almaktadır.

Bu konuda Türkiye'de ilk defa T-Soft eticaret sistemi farklı bir sunucuda bulunan resmin sadece linkini yazarak, o resmi hızlı bir şekilde, sunucuya kopyalayıp, uygun biçimlendirme koşulları ile yükleme özelliğini geliştirmiştir.

Teknolojik gelişmelere paralel olarak ta, yapılan yeni geliştirme ile, bu şekilde kullanılabilen dosya biçimi olarak önceden beri kullanılan JPG yerine GIF ve PNG uzantılı resimler de, yüklenebilir hale gelmiştir.

Bu özelliği kullanmak için, ürün resminin seçildiği pencerede, Link İndir / Yükle sekmesi açılarak, farklı sunucuda bulunan resim linki seçilir ve yükle'ye tıklanır.

Yazan:
Konu: Farklı Sunucudan Ürüne Resim Yükleme Özellikleri Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Farklı Sunucudan Ürüne Resim Yükleme Özellikleri Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
28.06.2012