Excel Üye Aktarım Modülü Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Excel Üye Aktarım Modülü Geliştirilmiştir.

Excel Üye Aktarım Modülü Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Excel Üye Aktarım Modülü Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Ticaret siteleri için üyeler çok önemli olup, bu üyelerin yönetimi ve hızlı eirşim imkanları da e-ticaret sitesinin rekabet gücünü artırmaktadır.

Üyeler ile ilgili daha esnek çalışabilme için, geliştirilen özellik sayesinde, mevcut üye bilgileri excel ortamında düzenlenip güncellenebilmekte veya yeni üyelerin aktarımı excel üzerinden kolayca sağlanabilmektedir.

Daha önce farklı E-Ticaret yazılımları kullanmakta olan sonradan en profesyonel e-ticaret sistemi T-Soft altyapısına geçen E-Ticaret siteleri bu modül ile mevcut üyelerini aktarabileceklerdir.

Bir şekilde, elinde üye veritabanı olan, bu veritabanını toplu olarak E-Ticaret sitesine üye yaparak, onlarla daha etkileşimde olmak isteyen E-Ticaret siteleri de aynı şekilde, bu modülü kullanabileceklerdir.

Üye bilgilerinde karakter hataları veya eksik bilgiler olan E-Ticaret siteleri de aynı şekilde excel ortamında toplu düzenleme imkanları ile , hızlı çalışma yaparak, E-Ticaret sitelerini güncelleyebileceklerdir.

Üyeler / Üyeler / Excel İşlemleri / İçeri aktar menülerine tıklayarak, kolayca içeri aktarım gerçekleşmekte olup, ilgili sayfalarda, işlemin nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı anlatım mevcuttur.

Yazan:
Konu: Excel Üye Aktarım Modülü Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Excel Üye Aktarım Modülü Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
06.06.2012