E-Ticaret Sitenize Facebook Yorumları Ekleyebilirsiniz! T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

E-Ticaret Sitenize Facebook Yorumları Ekleyebilirsiniz!

E-Ticaret Sitenize Facebook Yorumları Ekleyebilirsiniz!

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; E-Ticaret Sitenize Facebook Yorumları Ekleyebilirsiniz! E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Facebook yorumları, e-ticaret sitesinde ürünler sayfasında (veya isteğe bağlı olarak farklı bir sayfada), müşterinin ürüne facebook hesabı üzerinden yorum yapabilmesine imkan sağlamaktadır.

Bu şekilde yapılan yorumlarda, aynı zamanda yorum yapan kişinin facebook hesabında da yaptığı yorum görüneceği için, bu kişinin tüm arkadaşları da bu yorumdan haberdar olacak ve e-ticaret sitesini ziyaret etmeyi düşünebilecektir.

E ticaret sitesinin ziyaretçilerini artırmak, satışları yükseltmek ve müşteri ile daha etkileşimli bir hale gelebilmek açısından bu yapı çok faydalıdır.

Facebook Yorum özelliği, mevcut ürün yorumları yapısından bağımsızdır. İsteğe bağlı olarak her ikisi de kullanılabilir.

Facebook yorumlarını kullanabilmek için, Blok yönetimi bölümünden Ürün Detay sayfasını seçtikten sonra, sağda bulunan blok kütüphanesinden, Facebook Yorum bloğunu orta bölüme sürükleyiip bırakmak yeterlidir. T-Soft e-ticaret sistemleri ile her şey kolay olduğu gibi, facebook yorumlarını entegre etmek de aynı kolaylıkta.

Yazan:
Konu: E-Ticaret Sitenize Facebook Yorumları Ekleyebilirsiniz!
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; E-Ticaret Sitenize Facebook Yorumları Ekleyebilirsiniz!
Yazan: T-Soft Destek
09.04.2012