E-Posta Alan Adına Göre Müşterinin İndirimli bir Gruba Atanması Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

E-Posta Alan Adına Göre Müşterinin İndirimli bir Gruba Atanması Özelliği Geliştirilmiştir

E-Posta Alan Adına Göre Müşterinin İndirimli bir Gruba Atanması Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; E-Posta Alan Adına Göre Müşterinin İndirimli bir Gruba Atanması Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e ticaret yazılımı yeniliklere doymuyor!

Artık farklı kurum ve şirketler ile özel anlaşmalar yaparak, bu firmaların çalışanlarının veya üyelerinin tamamının belirli ürünleri veya tüm ürünleri özel bir fiyattan alabilmeleri mümkün olmakta.

Örneğin Gmail ile yapılabilecek bir anlaşma ile tüm gmail e-posta adresine sahip olanların ürünleri %20 indirimli alması sağlanabilir veya Akbank ile bir anlaşma yapılarak tüm Akbank çalışanlarının ürünlerin tamamını %30 indirimli alması mümkün olabilir.

Bu özel kampanya modülünü kullanabilmek için öncelikle bir üye grubu oluşturmak gerekmektedir. Üyeler / Üye Grupları sayfası açılır ve bir üye grubu oluşturulur. Sonra en iyi e-ticaret yazılımının toplu indirim tanımlama özellikleri ile ürünlere özel fiyatlar tanımlanır.

Son olarak Üyeler / Üye Grupları sayfasında oluşturulan üye grubu işaretlenerek, menüde yer alan İlişkili Alan Adı Atama butonuna tıklanır. Alan adları virgül ile ayırılarak yazılır.

Yukarıdaki örneklerden yola çıkarsak Hem Akbank hem de Gmail kullanıcıları aynı indirim grubuna dahil olacaksa buraya akbank.com.tr,gmail.com yazılır, ilgili e-posta adreslerinin @ işaretinden sonrası yazılmış olur.

Aşağıdaki resim incelenebilir,

Alan adına göre gruba atama özelliği Advanced paket ve üzeri paketi kullanan müşterilerimiz tarafından kullanılabilmektedir. Diğer paketleri kullanan müşterilerimiz İlave Modüller bölümünden ücretlendirme bilgisine ulaşabiiirler.

Bu kampanya senaryosu kullanılarak siteden alışveriş yapacak sürekl müşteriler oluşturulmuş olur.

Bu özelliği kullanan T-Soft projelerinden de örnek vermek gerekirse, Arıkanlı Holding'in bir iştiraki olan Arıkanlı Organik sitesi, tüm Arıkanlı Holding şirketleri çalışanlarına özel bir indirim uygulamaktadır. Arıkanlı holding Grup Şirketlerinden Yurt İçi Kargo'da çalışan Ahmet Ersöz isimli kişi kendi şirket e-posta adresi ile Arıkanlı Organik sitesine kayıt olduğunda e ticaret sitesi e-posta adresinden kendisini tanıyıp, Arıkanlı Holding çalışanları için özel fiyatların tanımlanmış olduğu gruba kayıt anında üyeyi aktaracak ve sitedeki tüm ürünleri o andan itibaren indirimli görecek ve indirimli satın alabilecektir.

Türkiye'de e ticaret T-Soft'tur.

Yazan:
Konu: E-Posta Alan Adına Göre Müşterinin İndirimli bir Gruba Atanması Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; E-Posta Alan Adına Göre Müşterinin İndirimli bir Gruba Atanması Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
28.01.2013