Dünyada Bir İlk Özellştirilebilen Tam Tema Yönetimi Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dünyada Bir İlk Özellştirilebilen Tam Tema Yönetimi Geliştirilmiştir

Dünyada Bir İlk Özellştirilebilen Tam Tema Yönetimi Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Dünyada Bir İlk Özellştirilebilen Tam Tema Yönetimi Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Tasarım, E ticaret projeleri için müşterinin siteyi hatırlaması ve siteye güvenmesi noktasında büyük önem taşır. Hazır yazılımlarda ister istemez projeye özel bir konsept çalışma olmadığı için standartlardan çok farklı tasarımlar sunulamamaktadır.

T-Soft e ticaret , V2 ile dünyada ilk defa, sitenin tümünü değiştiren bir temayı aktif etmek yerine, sitenin her bir bölümünün ayır ayrı belirlenebileceği bir tema yapısını geliştirdi. Buna gelişmiş tema yönetimi adı verildi. Bu şekilde, bir temanın form yapısı, başka bir temanın üst bölümü, diğer bir temanın blok başlıkları ile birleştirilerek, çok farklı tema kurguları ortaya çıkarılabilir hale geldi. Bu tema yönetim şekli 2 yıldan bu yanadır kullanılmaktaydı. Geçen zaman diliminde müşterilerimizin hem bu esnekliği çok beğendiğini, hem de temayı bir bütün olarak göremediği için bazı müşterilerimizin tema seçimlerinde çok başarılı olamadıklarını gözlemledik. Ve şimdi yine bir ilki geliştirerek, hem bütün bir temayı müşterilerin görüp aktifleştirecekleri bir model oluşturduk hem de bütün tema üzerinden gelişmiş yönetime geçiş yapılarak, değiştirilmek istenen bölümün kolayca değiştirileceği bir yapı oluşturduk.

Bundan böyle Tema Yönetiminde öncelikle bütün tema görünümleri aktif olacak sonra da sayfa üzerinde bir seçim ekranı ile müşteri gelişmiş tema yönetimine geçiş yaparak, temasını farklılaştırabilecektir.

Yeni tema sistemi ile birlikte, mevcut temalar aynı şekli ile kullanılmaya devam edilecek bunun yanında yeni tam temalar eklenecektir.

Çok yakında yepyeni temalar ile T-Soft eşsiz alt yapısının güzelliklerini harika tasarımlar ile buluşturmaya başlıyor.

Yeni geliştirmeleri takip etmeye devam ediniz.

T-Soft E ticaret sistemleri

Yazan:
Konu: Dünyada Bir İlk Özellştirilebilen Tam Tema Yönetimi Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Dünyada Bir İlk Özellştirilebilen Tam Tema Yönetimi Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
17.02.2013