Döviz Ayarları Yönetim Modülü Yeniden Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Döviz Ayarları Yönetim Modülü Yeniden Geliştirilmiştir

Döviz Ayarları Yönetim Modülü Yeniden Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Döviz Ayarları Yönetim Modülü Yeniden Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Para birimi yönetimini sağlayan Döviz Ayarları sayfası gelişen teknolojiye paralel olarak yeniden geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemi istenen para birimi ile satış yapma özelliğine sahiptir. Girilen para birimi üzerinden kur hesabı yapılarak, ziyaretçiye hem döviz fiyatı hem de TL fiyatı gösterilmekte ve satış gerçekleşmektedir.

Merkez Bankası'nda geçerli olan tüm para birimleri sisteme kayıt edilebilmekte, istenen para birimlerinde kur otomatik güncellenmekte, istenen para birimlerinde ise manuel yönetilebilmektedir.

Yine Merkez Bankası kurlarını aynen kullanmak istemeyen müşterilerimiz için isterlerse otomatik merkez bankası kurları alındıktan sonra belirli bir oranla farklılaştırılma imkanı sağlanmakta örnek olarak Merkez Bankası verilerinin %5 i daha yukarıdan fiyatlandırma yapılabilmektedir.

İsteyen müşterilerimiz T-Soft e-ticaret yazılımının eşsiz blok yönetimi mimarisi ile sitede kullanılan para birimleri ve kur değerlerini sürükle bırak teknolojisi ile sitede müşterileri ile paylaşabilmektedirler.

Döviz ayarlarına ulaşmak için, Ayarlar / Döviz Ayarları bağlantısına tıklanır.

Özellik tüm paketlerimizde aktiftir. Tüm müşterilerimiz özelliği kullanabilmektedir.

e-ticaret T-Soft ile gelişiyor

Yazan:
Konu: Döviz Ayarları Yönetim Modülü Yeniden Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Döviz Ayarları Yönetim Modülü Yeniden Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
04.09.2013