Diğer Ziyaretçi İstatistikleri Menüsünde Yer Alan Tüm İstatistik Verileri Yenilenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer Ziyaretçi İstatistikleri Menüsünde Yer Alan Tüm İstatistik Verileri Yenilenmiştir

Diğer Ziyaretçi İstatistikleri Menüsünde Yer Alan Tüm İstatistik Verileri Yenilenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Diğer Ziyaretçi İstatistikleri Menüsünde Yer Alan Tüm İstatistik Verileri Yenilenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Teknolojik gelişmeler doğrultusunda, gelişmiş özelliklerle beraber istatistik bölümleri de değişmeye devam ediyor. Diğer Ziyaretçi İstatistikleri menüsü altında bulunan istatistik sayfaları yenilenmiş ve yeni istatistik seçenekleri eklenmiştir.

Güncel raporlar aşağıdaki şekilde olmuştur;

Tarayıcı İstatistikleri : Ziyaretçilerin aylar bazında hangi browserları kullandığını gösterir.
Aranan Kelime İstatistikleri: Her bir kelime bazında arama motorlarından gelen ziyaretçilerin aylar bazında kaçar tane geldiğini gösterir. Örn: e ticaret , t-soft , mükemmel ,iyi
Aranan Kelime Grubu İstatistikleri: Kelime grubu olarak arama motorlarından gelen ziyaretçilerin aylar bazında kaçar tane geldiğini gösterir. Örn: e-ticaret yazılımı, en iyi e ticaret, mükemmel yazılım
Hata İstatistikleri: Aylar bazında, 404, 206,301, 400 gibi hata kodlarının dağılımını gösterir.Link Hatası İstatistikleri: Aylar bazında, hatalı linklerin raporunu gösterir, olmayan linklere erişmeye çalışıldığında bu denemeler raporlanır ve bu raporda gösterilir.
Arama Robotu İstatistikleri: Aylar bazında, botların raporunu verir, hangi botlardan ne kadar erişim sağlanmış, ne kadar trafik kullanımı olmuş gibi raporları verir.
İşletim Sistemi İstatistikleri: Aylar bazında ziyaretçilerin hangi işletim sistemi kullandıklarını raporlar
Dosya Tipi İstatistikleri: Aylar bazında, Dosya türleri olarak, dağılım görünür, her bir türün ne kadar kullanıldığını ve trafik kullanımını verir.
Ziyaret İstatistikleri: Aylar bazında, Ip olarak, ne kadar ziyaretçi, sayfa açılımı olmuş gibi rapor verir, bu sayede trafiğin hangi ip kaynaklarından olduğu gerçek olup olmadığı verilerine ulaşılmış olur.
Ülke İstatistikleri: Aylar bazında ziyaretçilerin ülke dağılımını gösterir.Oturum İstatistikleri:
Aylar bazında, ziyaretçilerin sitede ne kadar kaldığını gösterir,
Arama Motoru Yönlendirme İstatistikleri: Aylar bazında, gelen ziyaretçilerin hangi arama motorlarından geldiğini gösterir.
Yönlendirilen Sayfa İstatistikleri: Aylar bazında, başka sitelerden gelen ziyaretçilerin hangi adreslerden yönlendirilip geldiğini gösterir.

T-Soft istatistiklere büyük önem vermektedir. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu Yandex Metrica ve Google Analytics entegrasyonlarımız sayesinde çok gelişmiş raporlar alabilmektedir. Fakat her rapor bu entegrasyonlar ile alınamamaktadır. O yüzden T-Soft sistemindeki raporlar çok önemlidir. Özellikle raporlardaki trafik kullanım verileri, çok değerli ve maliyetli olan trafiğin boşa harcanmaması, en etkin şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Sunulan istatistiklerin, gelişmiş görsel ekranlar ile kolay anlaşılır ve filtrelenebilir olması sağlanmıştır.

Başarılı projelerin hemen hemen tamamı, istatistikleri çok iyi okuyarak anlamlandıran, bu verilere göre kararlar alan yöneticilerle bir yerlere gelmiştir.

T-Soft ile hep beraber daima ileri.

Yazan:
Konu: Diğer Ziyaretçi İstatistikleri Menüsünde Yer Alan Tüm İstatistik Verileri Yenilenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Diğer Ziyaretçi İstatistikleri Menüsünde Yer Alan Tüm İstatistik Verileri Yenilenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
11.05.2013