C Tabanlı Hızlı Excel Ürün Dışa Aktarma Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

C Tabanlı Hızlı Excel Ürün Dışa Aktarma Geliştirilmiştir

C Tabanlı Hızlı Excel Ürün Dışa Aktarma Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; C Tabanlı Hızlı Excel Ürün Dışa Aktarma Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret siteleri yaygınlaştıkça, XML teknolojisi ile ürün tedarik imkanları da kolaylaşmakta ve e ticaret siteleri artık on binlerle ifade edilen ürünlerin satışını yapar hale gelmektedirler.

Excel üzerinden ürünlerde toplu düzenleme yapma imkanları, eticaret sektöründe excel kullanımını gün geçtikçe artırmaktadır.

Normal metotlarla excele ürün aktarımları belirli sayılardan itibaren, çok uzun zaman alabilmekte veya değişik sorunlar çıkabilmektedir.

Uzun süredir üzerinde çalışılan geliştirme ile C++ motoru üzerinden excel dışa aktarma sağlanmış, iki yüz bin ürün saniyeler içinde excel verisi olarak alınabilir hale gelmiştir.

Ürün dışa aktarma ekranında, iki farklı seçenek çıkmakta, bu seçeneklerden C++ Motoru işaretlenerek, excel dışa aktarma sonuçlanacaktır.

T-Soft sizin için gelişmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: C Tabanlı Hızlı Excel Ürün Dışa Aktarma Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; C Tabanlı Hızlı Excel Ürün Dışa Aktarma Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
13.06.2013