Blok Yetkilendirme Sistemi Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blok Yetkilendirme Sistemi Geliştirilmiştir

Blok Yetkilendirme Sistemi Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Blok Yetkilendirme Sistemi Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemi ile sitenizde bulunan tüm blokların her birisinin Ziyaretçi, Üye veya Bayi gruplarından hangileri tarafından görülebileceğini yönetebilirsiniz.

Tasarım / Blok Yönetimi / Hızlı İşlemler menüsünden e-ticaret sitenizde bulunan tüm blokları tek ekranda görüntüleyebilir, bu bloklarda hangi şablonların aktif olduğunu, hangilerinin sistem bloğu, hangilerinin sizin tarafınızdan oluşturulduğunu görebilir, tüm blokların üye, ziyaretçi veya bayi gruplarından hangileri tarafından görünebildiğini gözlemleyebilir ve toplu düzenmeler yapabilirsiniz.

T-Soft e-ticaret sisteminin eşsiz blok esnek yapısı, bu modül ile, çok kolay yönetilebilmekte.

Blok Yönetimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için, https://www.tsoft.com.tr/tsoft_eticaret_blok_yonetimi.php sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir blok ekleme işleminin nasıl yapılacağını https://destek.tsoft.com.tr/Knowledgebase/Article/View/52/0/blok-ekleme adresinden öğrenebilirsiniz.

Yazan:
Konu: Blok Yetkilendirme Sistemi Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Blok Yetkilendirme Sistemi Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
23.03.2012