Blog Modülü Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog Modülü Geliştirilmiştir

Blog Modülü Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Blog Modülü Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Bir çok e ticaret sitesi arama motoru performansını artırmak, sosyal medyada daha fazla yer alabilmek, ürünler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler verebilmek için bir blog açarlar.

Açılan bloglar genelde wordpress veya blogspot gibi yazılımlar ile kurulur. Genel olarak gayet başarılı olan yazılımların en büyük problemi, ayrı bir panelden yönetiliyor olması, ve bu blog'ta yer alan içeriğin e-ticaret sitesi içerisinden ziyaretçi ile paylaşılamamasıdır.

T-Soft e ticaret yazılımı içerisine entegre olarak blog geliştirilmiştir.

Arama motorunda en üst sırada çıkabilme için her türlü tekniğin uygulandığı modül ile sosyal medya özellikleri de detaylıca düşünülmüştür.

Ziyaretçi ara yüzünde resimde görüldüğü gibi, tarih ve blok başlığı ile beraber kısa tanıtıcı yazı yer almakta, tıklandığı zaman detaylı olarak yazı içeriği gelmektedir.

Blog içerikleri kategorize edilebilmekte ve her kategorinin içinde o kategori ile ilgili blog yazılarının gelmesi sağlanabilmektedir.

Bölümün en harika özelliklerinden birisi de, modülün T-Softun eşsiz blok yönetim mimarisi içerisinde düzenlenebiliyor olmasıdır. Böylece müşteriye blog sayfasında bazı ürünlerin gösterimi yapılabilir, site ile ilgili farklı bilgiler paylaşılabilir.

Blog sayfasının ziyaretçi ara yüzünün genel görünümü aşağıdadır.

Blog modülü e ticaret sitesi içerisinde yer aldığı, için sitenin ana sayfasında da, blog'ta son eklenenler adında bir bölüm ekleyerek, ziyaretçinin blog ile ilgilenmesi ve geçişi kolaylaşacaktır.

Yönetim panelinde Bölümler / İçerik Yönetimi / Blog Yönetimi menüsünden blog yönetimine girilir.

Kategori Listesini yönet başlığı ile kategoriler açılır.

Blog yönetimi sayfasında blogda yer alan tüm içerikler ayrıntılı bir şekilde listelenir.

Yeni Yazı Ekle ile bloğa yeni yazı eklenebilir.

Yeni yazı ekleme sayfasında, arama motorunda üst sıralarda yer almak için, blog yazısının linki hiçbir ek kelime olmadan yazılabilir.

Aynı şekilde, başlık, anahtar kelimeler ve tanımlar da yazılabilmektedir.

Blog modülü paketler ile birlikte gelmemektedir. Kullanmak isteyen müşterilerimiz ilave modüller sayfasından fiyatına bakabilirler.

T-Soft e-ticaret ile hep daha iyiye!

Yazan:
Konu: Blog Modülü Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Blog Modülü Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
11.10.2013