Belirli Bir Süre İçin Kategori, Marka bazında İndirim Uygulama Seçeneği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Belirli Bir Süre İçin Kategori, Marka bazında İndirim Uygulama Seçeneği Geliştirilmiştir

Belirli Bir Süre İçin Kategori, Marka bazında İndirim Uygulama Seçeneği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Belirli Bir Süre İçin Kategori, Marka bazında İndirim Uygulama Seçeneği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E Ticaret sitesinde bulunan ürünlerin bir kısmı liste fiyatından biir kısmı indirimli fiyatlardan satılıyor olabilir. Farklı üye grupları giriş yaptıklarında kendi özel fiyatlarından yapıyor olabilir, bütün bunların dışında oluşturulan kampanya ile bunlara ek olarak yeni bir indirim daha yapılabiilmektedir.

Bu indirim için bir çok ön şart getirilebilmekte ve bu indirimin kapsamı ayarlanabilmektedir.

Getirilebilen Ön Şartlar:

Kampanyanın geçerli olabilmesi için, sipariş içerisinde en az veya en fazla kaç ürün olması gerektiği yönetilebilmektedir. Bu sayede kampanyann gerçekleşmesi için sepette örneğin en az 3 ürün olabilmeli şartı koyulabilecektir veya en fazla 1 ürün olması gerektiği şartı ile, fırsatlardan daha fazla müşterinin faydalanması imkanı sağlanabilecektir.

İndirimin sepet tutarı üzerinden bir yüzde üzerinden oransal indirim sağlayabilmekle beraber, belirli bir tutar kadar indirim sağlayabilmektedir.
Örn: Müşteri toplam alışverişi 100 TL tuttu. bu kampanya modelinde %20 indirim belirlenmişse tutar 80 TL'ye düşecektir veya 10 TL'lik bir indirim de uygulanabilir o zaman tutar 90 TL olacaktır.

Kampanyanın maksimum kullanılabilme sayısı yönetilebilmekte olup, örneğin ilk 50 müşterinin bu fırsattan faydalanması sağlanabilecektir. Bugünden itibaren siteden alışveriş yapan ilk 100 kişiye 10 tl indirim yapılacaktır.

Bu kampanya süreli olabilir, 10 gün (istenen gün) geçerli bir kampanya yapılabilir ve bu zaman aralığında geçerli olabilmesi sağlanabilmektedir.

Eklenen bir seçenek ile, her üyenin kampanyadan sadece bir kere faydalanabilmesi şartı opsiyonel olarak sağlanabilmektedir. Bu kampanya başladıktan sonra ilk alışverişinde 10 TL indirim kazanabilirsin gibi.

Kampanyanın Kapsamı:

Ürün: İndirimin sadece belirli bir üründe geçerli olmasını sağlamakta,

Kategori: Sadece belirli bir kategorideki ürünlerde indirimin geçerli olabilmesi sağlanmaktadır.

Marka: Sadece belirli bir marka ürünlerinde indirimin geçerli olabilmesi sağlanmaktadır.

Bu indirim sistemini uygulamak ise çok basit olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Sipariş / Kampanya / Hediye Çekleri sayfasına sırayla tıklanarak gelinir. Yukarıda belirtilen kriterlerde bir indirim çeki oluşturulur. Sağ Üst Menüde bulunan Genel Çek Ayarı başlığı tıklanır ve oluşturulan çekin numarası kaydedilir. İşlem tamamlanmıştır.

En iyi e-ticaret yazılımı T-Soft

Yazan:
Konu: Belirli Bir Süre İçin Kategori, Marka bazında İndirim Uygulama Seçeneği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Belirli Bir Süre İçin Kategori, Marka bazında İndirim Uygulama Seçeneği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
11.01.2013