Bank Asya İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bank Asya İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir

Bank Asya İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Bank Asya İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Kampanya e-ticaret sitelerinin olmazsa olmazı. Sürekli farklı senaryolarda kampanya talepleri müşterilerimizden gelmekte, değerlendirmeleri yapılarak yazılımda geliştirme sağlanmaktadır.

Bank Asya son zamanlarda sanal pos üye işyerleri ile güncel kampanyalar yapmakta, ve bunu mailing ile kart kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

Kampanya senaryosunda, müşteri ürün siparişini siteden standart süreçlerden geçerek tamamlamakta. Banka kartından ise belirli bir yüzde değeri kadar daha düşük çekim yapılacağı belirtilmektedir. Aynı şekilde de banka da bunu kart kullanıcılarına duyurmaktadır.

Sipariş takibinde yine ürünün liste fiyatından sipariş verilmiş gibi gösterilmekte, sanki indirimi e-ticaret sitesi değil de banka yapıyor gibi bir algı oluşturulmaktadır.

Kampanyayı aktifleştirmek için, Sipariş / Kampanya / Bank Asya İndirim menüsüne tıklanarak, açılan sayfada, durum aktif yapıldıktan sonra, indirim oranını yazmak yeterli olacaktır.

T-Soft e-ticaret hep yanınızda

Yazan:
Konu: Bank Asya İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Bank Asya İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
04.06.2013