404 Sayfalarının Blok Yönetiminden Dinamik Yönetilebilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

404 Sayfalarının Blok Yönetiminden Dinamik Yönetilebilmesi Sağlanmıştır

404 Sayfalarının Blok Yönetiminden Dinamik Yönetilebilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; 404 Sayfalarının Blok Yönetiminden Dinamik Yönetilebilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitelerinde bir sayfaya ulaşılamadığında HTTP 404 Sayfa Bulunamadı hata mesajı görüntülenmektedir. Daha önce yapılan bir geliştirme ile bu hata sayfasının e-ticaret sitesi yöneticisi tarafından yönetilebilmesi sağlanmıştı. 23.05.2012 tarihinde yapılan bu geliştirme ile sektörde bir ilk gerçekleştirilmiş ve satışlara olumlu etkileri olmuştu.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, önceden sadece sabit bir sayfa içeriği kullanılabilen bu sayfanın, dinamik olarak yönetilebilmesi de sağlanmıştır.

Yapılan geliştirme ile, Tasarım / Blok Yönetimi bölümünden Bulunduğunuz Sayfa başlığında 404 - Sayfa Bulunmadı seçeneği işaretlenir. Açılan sayfada istenilen blok düzeni uygulanır.

Örnek olarak, sitenin standart üst ve alt kısımları yerleştirilebilir, sonrasında müşteriye bu sayfaya nasıl ulaştığına dair bir mesaj verildikten sonra, en çok satılan ürünler, en çok bakılan ürünler gibi, istenilen bloklar yerleştirilerek, bu sayfada da sürekli güncel içerik çıkması sağlanabilir.

Yapılan bu geliştirme Arama Motoru Optimizasyonuna da büyük faydalar sağlayacak olmakla birlikte bu konuda ki dünyada bir ilk olup, en esnek çözüm üretilmiştir.

T-Soft sizin için gelişmeye devam ediyor.

Yazan:
Konu: 404 Sayfalarının Blok Yönetiminden Dinamik Yönetilebilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; 404 Sayfalarının Blok Yönetiminden Dinamik Yönetilebilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
05.08.2013